1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox RGH nie odpala

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Joma97, Grudzień 13, 2015.

1. Joma97

Joma97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!!!
    Od dzis mam problem z moim xbox'em a mianowicie nie uruchamia sie wgl. Swieci sie tylko zielona dioda na przycisku, do xella tez nie wchodzi. Po dluzszym wlaczaniu wiatraki zaczynaja tylko mocniej krecic. Ok godz 8-1- bylo wszystko okej natomiast gdy probowalem go wlaczyc o godz 12 juz nie wstal :/. Czy ktos ma jakies sugestie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ciakoko

ciakoko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem to samo,pewnie padł GPU na płycie :-( spróbuj jeszcze dłużej przez ok 20-30sek przytrzymać przycisk włączenia przy włączeniu konsoli i czasem pomaga.

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...