1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox RGH nie widzi dysku wewnętrznego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dansemacabre, Grudzień 22, 2012.

1. dansemacabre

dansemacabre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj przyszła do mnie przerobiona konsola lt3 + rgh, ale pojawił się mały problem. Nie znajduje ona dysku wewnętrznego. Dysk jest wymienieniony z oryginalnego na Seagate 1TB. Tak więc wyciągnąłem dysk, na PC sformatowałem go do FAT32 (tak więc jest on sprawny) i szczęsliwy włożyłem z powrotem do konsoli. Niestety dalej nic. Próbowałem dociskać, przez ftp też nie widzi dysku, xexmenu 1.1 live (z płyty) również go nie widzi. Dodam, że nie wysyłałem swojej konsoli do przeróbki tylko taką kupiłem.

Jest ktoś w stanie powiedzieć co może być nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Xbox RGH nie widzi dysku wewnętrznego

W oryginalnym dashu wchodzisz w ustawienia, masz tam pamięć i będzie dysk jako niesformatowany sformatuj go i po problemie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. dansemacabre

dansemacabre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak właśnie zamierzałem zrobić, tylko tutaj pojawia się problem, a mianowicie informacja "Nie znaleziono urządzeń pamięci masowej".

Any ideas?

Wczytywanie...

Poleć forum