1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX RGH nieWidziPadów

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez suhacz1989, Grudzień 9, 2013.

1. suhacz1989

suhacz1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Mam problem. Wpadł mi ręce Xbox 360 SLIM który ma modyfikację RGH. Problem polega na tym że konsola nie widzi padów oprócz jednego który był w zestawie ( znajduje go automatycznie jak jest włączony ). Mam pady pożyczone od kolegi które są 100 % sprawne. Na konsoli nie działa też przycisk do wyszukiwania padów, jak naciskam to diody nie kręcą się w kółko, nie ma żadnej reakcji. Jak wyjmę dysk sytuacja ta sama konsola uruchamia się na oryginalnym dashu i nie wykrywa innych włączonych padów prócz tego co był w zestawie. W czym może polegać problem. ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Musisz nacisnąć przycisk synchronizacji na konsoli i padzie, żeby sie wyszukały.
    Skoro nie działa Ci przycisk na konsoli to nie da rady połączyć pada, musisz wymienić tą płytkę RF

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum