1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX RGH2 Jasper rrod - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Searonus, Październik 6, 2013.

1. Searonus

Searonus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bochnia
    Witam. Okolo 2 tyg. temu zakupiłem xboxa z rgh, wszystko ładnie chodziło, temperatury w dashu nie przekraczaja 60 stopni,podczas grania dochodzi do 64,ale do rzeczy. Wczoraj podczas przenoszenia gry na dysk z pendrive przestałem słyszeć "buczenie" - xbox wyłączył sie, pokazal 3 czerw. diody - nie wiem jaki był kod błedu,tv byl wyłączony. Zostawiłem go, odpaliłem dzis rano- startuje od strzala. Moze mnie ktos oświecić,czy mogę grac bez obawy o kolejnego RRODA, co mogłoby byc jego przczyną przy niskich temperaturach? Czytalem cos o zwarciu usb, ewentualnie czy problem tkwi w zasilaczu ( Kabel od wtyczki do kontaktu do zasilacza nie jest orginalny,jest to jakis czarny zamiennik, + nie wiem czy tak ma byc,ale chodzi o wiele glosniej od konsoli)? Może sprobowac z innym zasilaczem? Szukałem na forach, nic mnie nie mogło oswiecic, pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum