1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Rhg usunoł gry z dysku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Radek21000, Październik 27, 2013.

1. Radek21000

Radek21000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Witam posiadam xboxa slim Rgh z dysiem 750 gb mam juz go rok czasu mialem zainstalowanych ostatnio okolo 60 gier i zostalo mi może z 30 gb miejsca ostatnio usunelem kilka gier i zgralem na inny dysk jedno gre teraz pokazuje mi ze mam 250 gb wolnego miejsca ja usunelem i zgralem 4 gry wiec okolo 25 gb a nie 250gb co sie okazalo usunely sie z dysku inne gry ale w katalogu z grami zostaly same foldery z nazwa gry puste w środku bez pliku np kilka dni temu gralem w fife14 i f1 2014 dzis chcialem zagrac a okazlo sie ze niemam tych gier na dysku tylko folder gry i tyle
    czy mogło to sie stać od
    1> Podczas przegrywania gry z xboxa na inny dysk odłączył sie mi ten drugi dysk zachaczylem
    2> Lub czy tez podczas wlaczania konsoli wlozylem kabel lan dush sie niezaladowal tylko wyskoczył czarny ekran z jakimis operacjami jak dos i cos sie robilo ale rozlaczylem kabel wlaczylem raz jeszcze konsole dopiero po zaladowaniu fsd podlaczylem kabel i sciagalem aktualizacje kilku gier wczesniej jak robilem to co jakis czas nigdy mi taki ekran nie wyskoczyl przy wlaczania konsoli

Z konsoli zginelo okolo 20 gier z 60 reszta chodzi juz kilkanascie sprawdzalem zniknely starsze gry i nowsze nic innego niezginelo zadne dlc i savy, sa wszystkie avatary itp tylko te gry i to wszystkie pliki z danej gry sam folder zostaje i czasem kilka folderow pustych w srodku ale bez jakiegokolwiek pliku

Prosze o pomoc czy ktoś wie co to moze byc czy może ktoś już tak miał bo szukam już dziś pol dnia ale nie znalazłem podobnego tematu

Wczytywanie...

Poleć forum