1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox rod

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez olej-xbox360, Lipiec 31, 2012.

1. olej-xbox360

olej-xbox360 Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam pytanie czy da sie naprawić rod 0022 , domowym sposobem, i jak jest najbezpieczniej? 0022 są to pod zimne luty pod cpu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W 99% przypadków kod 0022 oznacza problem z GPU. Skutecznych sposobów naprawy w warunkach domowych brak.

4. olej-xbox360

olej-xbox360 Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale czy pomoże jak włoże do piekarnika na pare minut??

5. majster323

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pewnie pomoże, ale na parę minut. Przy bardzo dużym szczęściu - góra tydzień. Ogólnie NIE POLECAM tego typu napraw.

6. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Także nie polecam, ale jeśli konsola z 2005-2006 to i tak się naprawiać nie opłaca bo błąd powróci bardzo szybko. Jak ci nie zależy to próbuj tych sposobów domowych. Mi jakoś Xenon po wygrzaniu suszarką działał 3 miesiące(aż uwierzyć nie mogłem). Kod miałem 0020.

7. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    0022 to zimne luty pod CPU(rzadko się zdarza)
    0022 to walnięte GPU, rebal nie pomoże, trzeba wymienić.

Tylko bez sprzętu tego nie sprawdzisz, ani nie zrobisz.

8. majster323

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem skąd takie przekonanie, że po naprawie błąd szybko powraca... Jeśli naprawa wykonana jest poprawnie i układ nie był katowany opalarkami i innymi tego typu domowymi sposobami to ten sam błąd nie ma prawa znowu powrócić! Fakt faktem, że taka naprawa nie jest tania, a dodatkowo w starych konsolach najlepiej dodatkowo poprawić układ chłodzenia.

Wczytywanie...

Poleć forum