1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox RRod

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wibrator, Sierpień 23, 2010.

1. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema mam pytanie czy na kod błędu 0020 pomoże x clamp i dociski +wymiana pasty ?
    oraz co to za błąd 0003 ? czy wymiana zasilacza pomoże ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    błąd 0003 to uszkodzenie linii zasilania CPU lub GPU czyli walnięte stabilizatory napięcia
    więc wymiana zasilacza nie pomoże ,może też byc ukruszony któryś z rdzeni
    0020 to wewnętrzny błąd bliżej nie określony moze być A/V port uszkodz. USB, HDD lub DVD
    lub GPU Error / Przegrzanie GPU - Prawdopodobnie konsola przegrzana

tu masz inne opisy błędów >>>http://xboxforum.pl/sprzet-f27/wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66-648.html

4. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmm 0003 to już praktycznie nie naprawialny błąd ;/
    a co do 0020 ??
    czy pomogą dociski na ramy ? + wymiana pasty oraz x clamp ?

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    0003 to trzeba szukac na plycie jakie sa napiecia. moze to byc kondensatro lub mosfet.

0020 to ziemne luty pog gpu na 100%. ten sam blad wywala xbox jak sie gpu wylutuje.

6. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmm czyli ten sposób co pisałem na 0020 nie pomoże ?
    aa a czy jak bym miał arcade z 0003 to można by było dać cpu i Gpu do premki bez hdmi ?

7. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    miałem oddać na rebelling ale widze jakie to są serwisy ....
    ostatnio zaniosłem konsole do gościa dał mi kwitek spisał id konsoli ok 0020 mówi naprawa będzie 100 zł kosztować no dobra zgodziłem się . :}
    po 3 dniach zadzwoniłem i powiedział że Rod zniknął ale obrazu nie ma a dzwięk jest.
    i zacina się podczas ładowania ;/
    dobra po tyg. odebrałem konsole kasy nie wziął mówił że konsola na rebebelling ok koszt ok 200 zł
    dobra po 2 dniach pojechałem do niego z konsolą na rebelling dobra po 4 dniach mówi że nie może zrobić itp...
    okazało się że wymiana gpu pomoże ale nie ma na stanie do tej wersji następnego dnia mówił że Chip ana hana wymienił i nic (Fake) powiedziałem że chce odebrać konsole a on mówi że coś popróbuje hmm 2 dni póżniej jestem koło niego i dzwonie że jestem koło jego chatą i nagle pojechał na jakąś konferencje FAKE !!! dobra dzwonie następnego dnia i to samo ;/ 3 dnia mówił że przywiezie mi do mojej miejscowości ;] ale gdzie tam nie przywiózł ;/ dobra po 4 dniach jade do niego ok wkoncu jest mówił mi żebym zadzwonił czy coś .... ale widze co on powie zacznie ściemniać że pojechał itp.... dobra odebrałem konsole podziękowałem i jazda do domu po 6-7 godz włączam konsole patrze tak jak pisałem zielone ringi dzięk jest ale brak obrazu ;/ dobra po tyg.Roda wywaliło grrrr 0020 ;/
    rozkręcal konsole patrze x clamp pogięte w ch""""""" pasta na radiatorze jakaś niebieska zkamielina się zrobiła ;/ syfff feee ;} rozkręcam dalej po walce z rozkręcaniem patrze wyleciały jakieś plasticzki malutkie nie wiem od czego to jest czarne z wzorem krzyżyka hmm pewnie on to zrobił .
    zwykła amatorszczyzna !!!!!!
    a najlepsze jest to jak z mojej miejscowości konsole przerabiał przyjął na przeróbke jeszcze Sklep komputerowy !! otwierał jakimś Łomem obudowe lub młotem grrr rozszarpana z tyłu obudowa :} jeszcze po 2 dniach mówił że nie mógł znaleść ixtreme jest tylko 1.4 no dobra niech będzie idę następnego dnia odebrał pracownik i zapytałem czy przerobili cytat:,,Nie stety szukaliśmy z szefem extrema do tego napędu ale nie znależliśmy'' podziekowałe m i chce konsole a on pauje wszystko tak jak by zasdrościł z niechęcią i nara jeszcze pewnie szef go opier""""" że mi wydał konsole :}

tak to same przykre historie mam z serwisami i xboxem ;/ serwis raczej odpada bo znów taka sytuacja będzie ;}

8. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Uken, to naprawdę dobry serwis. Wyślij konsolkę im, oni to naprawią.

10. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a ten mój sposób by nie pomógł ?

11. xbox-serwis

xbox-serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Nie wiem czy już naprawiłeś czy nie, ale w razie czego odezwij się do mnie na prv, udzielę wyczerpującej informacji czego dotyczy ten błąd i jak go usunąć, żeby nie powrócił w przyszłości.

Pozdrawiam
    Marcin

Wczytywanie...

Poleć forum