1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX rządzi czyli tępinie Wii i PS3.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sonaric, Kwiecień 25, 2010.

1. Sonaric

Sonaric Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zacznę tak, to jest XBOXFORUM więc nie będę wychwalał PS3 czy Wii ale nawet nie mam za co XBOX 360 rządzi i każdy na tej stronie to wie.
    Najpierw będę tępił PS3.
    PS3 marzenie wielu mężczyzn ale dlaczego, przecież nasz ukochany MICROSOFT wymyślił wcześniej te wszystkie bajery np.:
    -włączanie konsoli na joy'u
    -XBOX LIVE to najlepszy serwis do grania przez neta PSN może się schować
    -PS3 ma Blu-ray'a po jaką ch***rę (to bardzo dobry portal (XBOXFORUM) więc nie będę przeklinał) Sony by miało więcej nabywców (na przykład mnie) gdyby miało napęd DVD

Jednym słowem PS3 to złom i nie będę tego ukrywał :D.

Teraz Wii.
    Wii następny japoński shit (japońskie gry są nawet fajne więc nie potępiam kraju a Nintendo że wprowadziło coś, coś lipnego) ale jest jedno czego nie mogę się uczepić, napęd DVD to jedyna rzecz w tej konsoli która jest dobra (da się ją łatwo przerobić).
    Wii bije na głowę wszystkie konsole w sprzedaży ale to się zmieni kiedy MICROSOFT wprowadzi NATAL'A to będzie hit sprzedaży po prostu będzie się sprzedawać jak cieplutkie bułeczki i Wii pójdzie w niepamięć.

A teraz drugim słowem Wii to złom i nie będę tego ukrywał :D.

Piszcie swoje opinie na temat złomów wyżej wymienionych.

Ps. Wii niema podłączenia HDMI jaki żal.
    Ps. do PS. Niektóre nazwy są wytłuszczonym drukiem, ponieważ one RZĄDZĄ.

Pozdrawiam :D

EDIT BY THOMASHO- akurat tak się składa, że ja ostro poluję na Wii i z chęcią kupiłbym sobie tę konsolę! Mamy na forum użytkowników PS3, nawet modzi maja PS3! Więc ten temat podchodzi mi pod wszczynanie kłótni i obrazę użytkowników. Dostajesz warna z miejsca. Dziękuję i na zdrowie. Thomasho

edit2:
    1. Xboxa360 nie posiada Joy'a tylko pada
    2. BluRay jest 2 razy lepsze od DVD9, nie trzeba nad tym dużo polemizować
    3. Nintendo wprowadziło coś lipnego? To dlaczego M$ i Sony papuguje za nim? (natalka i wibratorek)
    4. Wii to złom? Nie! Tylko ciut gorsza konsola pod względem flaków, natomiast gra się o wiele ciekawiej niż na Xboxie czy PS3
    5. Wii nie ma HDMI? A po co? W Wii nie liczy się grafika w maksymalnie dostępnej rozdziałce tylko FUN
    6. Txty typu "rządzą" "żal" zachowaj dla siebie
    7. Dzięki za poprawienie humoru

2. Lotnik421 Xbox One

3. bobi15

bobi15 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Z przyjemnością zgłosiłem temat do warna/bana.

5. Sonaric

Sonaric Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czopi znaczy Bobi ja wyrażam tylko swoją opinię że wszystkie konsole to złom a XBOX 360 razem z MICROSOFT rządzą :D .

PS. Jak coś ci nie pasuje to nie musisz się wypowiadać.

6. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Ja traktuje wszystkie konsole po równo, tzn na żadna źle sie nie wypowiadam mimo że wolałm xboxa

7. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    raport..

Wczytywanie...

Poleć forum