1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Xbox Scorpio może jednak otrzymać ekskluzywne gry, które nie zadziałają na XO

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mamy złe wieści. Wygląda na to, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nadchodzący Xbox Scorpio nie będzie całkowicie kompatybilny z poprzednią konsolą.

Podczas konferencji prasowej Microsoft ogłosił, że wszystkie gry i akcesoria będą działały z każdym modelem Xboksa One, z nadchodzącym Scorpio włącznie. Okazuje się, że jednak nie. Informację tę potwierdził Shannon Loftis - kierownik wydawnictwa gier z Microsoftu, który wygadał się podczas streamu prowadzonego przez YouTube Gaming.

Naciskany dalej przez prowadzącego o ekskluzywne tylko dla Scorpio gry dodał:

Wygląda na to, że nawet pomimo obiecywanej kompatybilności, twórcy gier będą mogli podjąć decyzję, że ich gra będzie działała tylko na potężniejszym modelu konsoli. Nie wiemy oczywiście, jak wielu deweloperów podejmie się takich kroków, jednak zapowiada się na to, że chcąc ograć wszystko, i tak będziemy musieli nabyć nowe urządzenie.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Fucking logic M$ :facepalm:

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Aż tak bym się tym nie jarał. I tak pewnie 90% mocy skorpio pójdzie na 4k i raczej nie widzę szans na jakieś wizualne szaleństwa.

5. dzarek

dzarek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zaczęło się. MS to jeden wielki kłamca...

6. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    MS zaczął tę generację od żałosnej polityki przez co zraził do siebie wielu graczy, potem przyszedł Spencer i zaczął to wszystko stawiać na nogi, aż sprzedałem PS4 i kupiłem XOne. A teraz aż ciężko w to wszystko uwierzyć, znów Microsoft się pogrąża przez te wszystkie kłamstwa. Ja nie wiem, jak oni chcą konkurować z Sony robiąc takie rzeczy... Ja już na zawsze podziękowałem MS i na przyszły rok kupuję PS4 z VR.

7. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Scorpio to trochę taki xo 2.0

Na mój gust trochę to jak kolejna generacja konsoli i tyle...

Wczytywanie...

Poleć forum