1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox serwis i jego wypowiedz na temat bana

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez blackhat156, Luty 23, 2009.

1. blackhat156

blackhat156 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Witam dziś zadzwoniłem do M$ (polski serwis) by uzyska info czemu mnie nie loguje automatycznie do profilu. Po krótkiej rozmowie dowiedziałem się ze oni dają także za łączenie się w pl z XBL. Mianowicie jak wiemy usługa xbl jest nie dostępna dla Pl a gdy używamy xbl przez inny kraj mogą nas za to zbanowawac.
    :eek:Innymi slowy M$ idzie w h... nawet przez serwis.
    Fakt faktem ze chyba nikt nie dostał bana jeszcze za to ale sama sytuacja jest żałosna. I tu do was pytanie a wszczegulności do tych co dostali bana co wam zrobił z konsolą i co po banie mogliście a czego nie?:confused:

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrysikCDI

KrysikCDI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    OMG :D Po banie nie mozesz połączyć się z XBL. Gra offline pozostaje bez zmian.......

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    a mi odpisali tak :)
    Dziekujemy za kontakt z nami.
    Z przykroscia musze Pana poinformowac ze z powodu braku uslugi Xbox Live w Polsce nie posiadamy tym samym supportu, ktory pozwolilby na zajmowanie sie problemami Live i pytaniami z tym zwiazanymi. W chwili , gdy data otwarcia bedzie juz znana, bedzie naturalnie komunikat o tym, na naszej stronie internetowej : www.xbox.com .
    Do tej pory wszelakie rejestracje na Xbox Live , beda i sa nieoficjalne, co sie wiaze z tym , ze w razie problemow nie otrzyma Pan serwisu Live z naszej strony , tak dlugo az usluga ta oficjalnie wystartuje

5. KrysikCDI

KrysikCDI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Czyli są szanse na polskie xbox-live :D

Wczytywanie...

Poleć forum