1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox się nie włącza, pomarańczowa dioda na zasilaczu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Takenishi, Marzec 14, 2013.

1. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Dzisiaj po powrocie do domu chciałem zagrać sobie na xboxie, ale nie chciał się włączyć. Dioda na zasilaczu świeci na pomarańczowo, próbowałem poprzyciskać wszystkie kabelki. Odłączyłem wszystko i podpiąłem z powrotem, ale konsola dalej nie reaguje. Ostatnio jak grałem na x ( 2 dni temu) wszystko było w porządku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A padem da radę odpalić?

4. Takenishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    pad się włącza, ale konsola nie... czytam po różnych forach i serwisach, że to przez zasilacz i że jakoś można sprawdzić co jest nie tak jakimiś diodami na padzie, ale pojęcia nie mam jak :D

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    sprawdz jeszcze guzikiem od wysuwania tacki

6. Takenishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    też już sprawdzałem. Jest jeszcze jeden problem, a mianowicie płytka z grą w napędzie siedzi i też nie wiem jak ją wyciągnąć.

7. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    naprawakonsol.pl/xbox-360-–-odczytywanie-i-kody-bledow Kod błędu na konsoli sprawdzisz ale jak się włancza a na padzie pierwsze słysze a zasilacz przy wyłączonej konsoli zawsze święci na pomarańczowo

8. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Gwarancjs jak masz lub serwis lub wytestuj na innym uzasilaczu

9. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Prawdz dokładnie wejście od zasilacza może coś tam nie łączy bo to coś z zasilaniem ale jak by była wina zasilacza to wtedy święci na czerwono zasilacz

10. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Plyte wyciagniesz rozkrecajac konsole. Byl taki przypadek na forum. Jak gosciu mial rozkrecona to sie wlaczala zlozona to juz nie. Docisnac wszystko jak nie daje nic serwis gwarancja. Cud sam sie tam nie stanie jak na nic nie raguje.

11. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    He he he tak rozkręconą na gwarancje he he :) pomyśl 2 razy zanim coś napiszerz

12. Takenishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    gwarancja była bodaj na rok, a konsolkę mam już 3. Trzeba będzie oddać konsolę do serwisu. W instrukcji też napisane jest , że zawsze zasilacz świeci na pomarańczowo gdy konsola nie jest włączona

13. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jakis niestyk moze. Jak orginal sie upomnij zeby ci odali lub nie ruszali. Plyy lubia na serwisach.

14. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  15. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przy próbie włączenia konsoli dociśnij tył (czy padem, czy buttonami z konsoli), bo może po prostu coś nie styka. Jak nie zadziała - to samo tyle że przytrzymaj zasilacz w rękach i dociśnij, potem pstryk i może się uda. Jeśli to nie pomoże, nie kombinuj jeśli konsole masz na gwarancji. Z tyłu jest plomba której nie można ruszać. Nie wysyłaj X-klocka do żadnego Pana Mietka, czy innego znajomego, tylko bezpośrednio do oryginalnego serwisu MS. Poczekasz te 2 tyg, ale nic za to nie zabulisz. Przez tel. czy e-mailem wspomnij że w konsoli masz grę, bo różnie w życiu bywa. Powodzenia. :)

--> napiszesz. ;)

EDIT: Uprzedzono mnie. Tak to jest jak się pisze na kilku forach posta na raz. :) Cóż, może coś się przyda innym. :)

16. Takenishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Info z konsoli: 2010-09-11
    Konsola nie jest już raczej na gwarancji, ale może lepiej do autoryzowanego serwisu, nawet jakby miało być drożej?

17. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    U ms zaplacisz jak za zboze na forum jest dobrych serwisantow

18. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Złote rady na forach, bezcenne...

Jeżeli dociskanie i macanie nic nie daje, weź miernik w ręke i sprawdź czy na zasilaczu masz 5V stby (chyba, że masz dostęp do innego zasilacza to nie musisz tego robić aby zdiagnozować gdzie jest problem, wystarczy, że sprawdzisz konsole na innym.). Patrząc wtyczką do siebie to dziura po prawej :) Jeżeli:
    a) 5V jest - uszkodzenie na płycie głównej. Trzeba xboxa rozkręcić i dalej miernikiem szukać. Jeżeli się na to zdecydujesz, pomogę Ci.
    b) 5V brak - uszkodzenie zasilacza/kabla. Należy rozręcić zasilacz i szukać uszkodzeń tutaj. problemem może być nawet i uszkodzony kabel, po coś poważniejszego typu uszkodzone elementy przetwornicy

sowa

1 osoba to lubi.
  19. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    slimki spoko da sie naprawić. Sprawdz inny zasilacz i gniazdo. Dalej nic sam nie grzeb

20. Takenishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    zasilacz sprawdzony u kumpla i jest dobry, trzeba będzie zanieść konsolkę o serwisu...

21. quazzPL

quazzPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem ;] kilka dni temu położyłem swoją konsole poziomo i wszystko chodziło dobrze nagle dzisaj chce właczyć ale konsola milczy a dioda na zasilaczu miga na pomarańczowa zamiast stały obraz pomarańczowy ten miga sprawdzałem w innych gniazdach oraz na zasilaczu kolegi i dalej to samo. Po paru próbach zauważyłem że na zasilaczu pomarańczowa kropka świeci a nie miga spróbowałem i konsola sie uruchomiła (wczesniej postawiłem ja pionowo) co to może być mam xboxa z 2009roku elite nigdy nie było problemów

Wczytywanie...

Poleć forum