1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX się tnie , Formatowanie dysku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez roger11, Czerwiec 16, 2013.

1. roger11

roger11 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam , kupiłem xboxa slim LT 3 i mam problem tego typu że przy dzisiejszej grze nagle zacinała mi się np. FIFA 13 oryginał cięła się tak że nie dąło się grać , nie raz zdarza się też w innych nagranych grach . Nie wiem czy to coś z płytami czy z konsolą ? Może spróbuje sformatować dysk i też mam pyutanie cyz po formacie nie usunie mi sie przeróbka i czy bedę musiał coś instalować ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Przeróbkę masz w napędzie wiec nic się nie stanie. Odłącz dysk i sprawdź czy gra się tnie czy nie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. roger11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Możliwe że przez dysk , sformatuje go. Czyli formatuje i dalej moge grać , nić nie trzeba wgrywać czy instalować ?

5. Azazel

Azazel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    No zobacz lepiej najpierw bez dysku jak ci to chodzi to bedziesz miał pewnośc czy to przez niego tak jak napisał Dexter.

6. roger11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Właśnie na podstawie prób bez dysku stwierdzam , ale bede jeszcze próbował. Czyli żadnych instalacji nie bedzie po formacie bo wkońcu nie odpowiedziałeś :D ?
    Edit: OK już wyjaśnione , to dysk a przy okazji wyjaśnił się moj poprzedni temat gdy miałem problem z zacinającym się fight nightem , okazuje się że bez dysku wszystko śmiga :) Dzięki za pomoc

7. roger11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    OK , sformatowałem dysk , nic to nie zmieniło , więc sprawa wygląda tak , że bez dysku wsyztsko ładnie chodzi a z dyskiem nawet po formacie gry nadal sie zacinają ? jaka może być tego rpzyczyna czy dysk jest zepsuty ? mam się wykłucać o kase :D

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po pierwsze edytuj posty, po drugie jezeli po formacie nie ma poprawy to najprawdopodobniej dysk ma bad sectory i nie nadaje sie do uzytku

9. roger11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gdybym edytował tamten post to już nikt by nie zajrzał do tematu,
    A może wina oprogramowania i nowsze gry się zacinają , może trzeba aktualizować ? czy na 100% dysk do wymiany ?

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to pisz dalej posty pod postem to zobaczysz...

nie wiem jakie oprogramowanie chcesz aktualizowac skoro sam przyznales ze gry bez dysku dzialaja poprawnie

11. roger11

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Spokojnie będę się stosował do zasad :D
    Można w jakiś sposób sprawdzić czy dysk ma bad sektory ? Bo jeżeli miałbym zwracać dysk to chce być pewny ?
    Jeżeli to ma znaczenie to np. gdy gram w UFC 3 to nic się nie zacina a w innych grach sie tnie.

Wczytywanie...

Poleć forum