1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox się wyłącza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lulek86, Luty 26, 2016.

1. Lulek86

Lulek86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mój problem polega na tym, iż przekopiowałem parę gier Ardace na konsole i podczas skanowania folderu z grami xbox się wyłączył. Jak próbuję go odpalić widze logo Xbox-a oraz FSD, jak pokazuję sie menu i widzę, że skanuję znowu folder z grami od razu reset i tak w kółko, nawet nie ma wejść do ustawień żeby wyłączyć skanowanie lub usunąć ścieżkę z grami.

Nie da się również dostać do oryginalnego menu z xboxa bo też się resetuję (w tle widać tapetę z FSD)

W sprzęcie jest dysk 250GB Seagate 315AS, powiedzcie mi czy jak go wyciągnę i podepnę pod komputer będzie on normalnie widziany, żeby usunąć te 3 gry, które wgrałem? Czy może jest inna opcja rozwiązania tego problemu bez rozkręcania konsoli.
    Pozdrawiam Tomek

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Wyciągnij dysk i podłącz pod PC jak normalnie pod PC nie zobaczysz zawartości dysku to uruchom program horyzonty będziesz miał wgląd a następnie usuniesz z dysku co tylko chcesz

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Flash - Modyfikacja oprogramowania konsol Xbox 360 Phat/Slim - lt3.0/LTU/LTU2/RGH1.2/RGH2.0

Lulek86 lubi to.
  4. Lulek86

Lulek86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat do zamknięcia.

Wsadziłem FSD na pendrive i xbox odpalił się z niego po czym wywaliłem felerną grę.

Pozdrawiam i dzięki za chęć pomocy.

Ostatnia edycja: Luty 27, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum