1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox się zacina i głośniej chodzi ? mały tutorial jak to naprawić

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez xAmpeGx, Maj 24, 2012.

1. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    Witam!
    z góry nie wiem czy piszę to w dobrym temacie :)

Otóż pewnego popołudnia włączyłem xboxa i zauważyłem że po jakimś czasie potrafi się on zaciąć i trochę głośniej chodzi i wczoraj zaciął się ponownie w interfejsie... zresztą jak codziennie prawie po dłuższym użytkowaniu. Postanowiłem otworzyć konsole i ją wyczyścić, głównie radiatory i wentylatory, to co tam zobaczyłem to masakra (na wiatrakach) co się dzieje z tym po 5miesiącach..
    Wyczyściłem go zajęło mi to około 15min. do operacji użyłem patyczków do uszu i troszkę wody aby je zmoczyć.
    Oto efekt:
    przed:
    po:
    patyczki po czyszczeniu:
    Stwierdzam że to było przyczyną bo przetestowałem xboxa dokładnie i nic się nie tnie, jest cichszy o 30-40% no i czysty :)
    Polecam zrobić to jak najszybciej i dokładniej ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gwarantuje, ze to nie przyczyna.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    dziwne bo mi pomogło ;]

5. kokakoala

kokakoala Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moja sztuka była czyszczona pierwszy raz po ok. roku intensywnego używania. Spodziewałem się dywanów kurzy, a okazała się czyściutka, prawie jak nowa. Natomiast zasilacz był zalepiony strasznie. Konsola stała na szafce a zasilacz na podłodze. Polecam czyszczenie tego drugiego.

Wczytywanie...

Poleć forum