xbox się zacina

FallenHero

Świeżak
Świeżak
Witam
Ostatnio nagrałem Mafie II na płytę verbatim 8x prędkością 4x. Po ok godzinie grania xbox się zawiesił. Zrestartowałem xboxa, ale po kilku minutach grania działo się to samo. Wyłączyłem konsole, odłączyłem od prądu i zostawiłem na noc żeby odpoczął. Dziś rano znów się zawieszał prawie od razu po rozpoczęciu gry. Potem odpaliłem oryginała skate'a 3 żeby sprawdzić czy wina leży po stronie nagranej płyty czy coś się dzieje z xboxem, ale działo się to samo. Czy wie ktoś gdzie leży przyczyna problemu? I czy jeśli oddam xboxa do naprawy to problem się nie powtórzy kiedy będę odpalał mafie?
 

kempes

Użytkownik
Użytkownik
To raczej nei jest wina mafi .... Coś musiało się popsuć lub przepalić to samo moglo by się stać gdybyś grał w tedy w skate. Konsola nie mzoe sie popsuć bo zle nagranej grze.
 

FallenHero

Świeżak
Świeżak
Czyli jak oddam do naprawy to powinno być po problemie?
 

kempes

Użytkownik
Użytkownik
Zalezy jesli ci sie popsuło coś wiekszego niż np jakis kabelek przepalil sie czy coś to mogą dojść wieksze opłaty mój kolega zapomniał wyłączyć xboxa a jechał na wycieczkie to mu sie tam pare ważnych rzeczy poprzepalało to za naprawe mu powiedzieli że bedzie musiał zapłacić połowe ceny nowego xboxa
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
rrod nadchodzi
 

tracer44

Banned
przegrzała Ci się grafika na to wygląda, jak miałem kiedyś Xboxa CORE to miałem podobny problem i rozwiązałem go wraz z kolegą tak: zawineliśmy go w 2 duże ręczniki i włączyliśmy i wsadziliśmy gre żeby pracował i tak 20-30 min potem daliśmy go do lodówki, że teraz jest zimno to możesz go dać na balkon na jakąś godzinke. wiem że to głupio brzmi ale mi to pomogło :)
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
hehe te domowe sposoby

a jaką masz konsolke?
 

tracer44

Banned
teraz mam Arcade bo Core sprzedałem koledze żeby grać z nim przez XBL :)
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
to pytanko było do fallenhero :)
 

FallenHero

Świeżak
Świeżak
premium kupiony w 2007 ixtreme 1.50 albo 1.51
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
czyli to nie jest jasper więc nie dziwota że tak się dzieje :/
szkoda że gwary nie masz,pozostaje tylko serwis
 

Do góry Bottom