1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox się zwiesza co robić??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikute, Marzec 13, 2010.

1. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam poważny problem z moją konsolą. Po pierwsze nie mogę jej odpalić za pomocą pada a po Drugie i najważniejsze kiedy włączam konsolę wciskając guzik na niej wszystko przez chwile działa a po chwili się zwiesza. Co z tym zrobić nie jest to błąd RROD bo podobno tam wyskakują 3 czerwone diody a ja nic takiego na ekranie nie widzę. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.
    Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Zadzwoń do M$ i spytaj się co jest grane, ew odeślij do naprawy na gwarancję.

4. fifty

fifty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Może poluzował sie radiator z gpu ,że konsola odpala a potem się zwiesza miałem tak gdy bawiłem się starą konsolą i zle ją skręciłem. niech wypowiedzą sie inni

5. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rrod

Ok problem rozwiązany spróbowałem odpalić konsolę jeszcze raz i wyskoczyły 3 czerwone diody. Proszę o zamknięcie tematu

Wczytywanie...

Poleć forum