1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX SKY Od początku do Końca

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Whisky, Listopad 28, 2009.

1. Whisky

Whisky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!!!
    Pisze w tym temacie poniewaz biorac pod uwage ilosc postow na tym forum zaliczany jestem do swiezakow(choc za takiego w dziedzinie xbox sie nie uwazam) i tylko tu moge o cokolwiek zapytac a wiec...

Moze mi ktorys z szanownych kolegow wytlumaczyc jak moge zaczac sciagac z xbox sky??? Jakies 2 tygodnie temu trafilem na otwarta rejestracje ale wszystkie ******** ktore probuje sciagnac wyswietlaja mi sie w utorrent na czerwono tak jakby cos je blokowalo. Wyczytalem gdzies ze trzeba miec 3GB uploadu i ratio minimum 0.3 zeby sciagac nowsze ********(bodajze 48h po wstawieniu) A co jesli chce sciagac stare gierki ?? Zaznacze odrazu ze porty w Utorrent odblokowalem i DHT wylaczylem nie mam zadnego firewalla wiec nic mi raczej nie blokuje. Wiec teraz pytania.
    Czy te 3GB uploadu i ratio 0.3 potrzebne jest do sciagania tylko nowych torrentow czy wszystkich??
    Jesli na wszystkich to jak mozna nabic te 3gb jesli nic nie moge sciagnac a gdy klikam w zakladke Upload w xboxsky to wyswietla mi sie ze nie mam dostepu do tej strony.

Niech sie Gora na mnie nie wkurza ale szukalem najpierw zanim tu napisalem i konkretnej odpowiedzi nie znalazlem.A wiec prosze o szybka i konkretna odpowiedz od A-Z :) dziekuje i Pozdrawiam!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    muisz zaczac sciagac zaraz po rejestracji.
    pokaz screena z tego bledu (zakladka trackers)

moze uzywasz zlego programu

Wczytywanie...

Poleć forum