XBOX SKY otworzyl rejestracje

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie!

Zarejestrowalem sie 5 minut temu... Moja kobieta zaklada wlasnie nowe konto :)

Pozdr
 

maczop

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a moze cos iwecej info?? co to ten XBOX_SKY?
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Chyba największy tracker z grami i nie tylko, na konsole Microsoftu. :rolleyes:
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
a moze cos iwecej info?? co to ten XBOX_SKY?
spadlem z krzesla... tak jak kolega wyzej napisal... prywatny tracker (*******) z WSZYSTKIM NA XBOXA! ;)

edit: dajcie znac czy udalo Wam sie regnac na Xsky...
 

maczop

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dobrze wiedziec, preferuje direct download, ale ACC juz mam, dzieki za info :)
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
direct download? przeciez i tak tu max laczem idzie :) bys podziekowal, a nie :p
 

Marcin*

Banned
rejestracja na xbox-sky juz dawno otworzyli.. nic nowego :)
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
zarejestrowałem się, ale po co to nie wiem ;), nie ściągam z torrentów bo idzie mi 10kb/s, może to zła konfiguracja programu, na przeglądarce czy JD i dzie 50 do 70kb/s
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
ja sie zarejestrowalem 24 grudnia bo od tego dnia rejestracja darmowa, napisalem w jakimś temacie ale moderatorowi nie chcialo sie zatwierdzic posta.

z xbox sky leci maxem?? dobry żart. chcialem sciagnac gre viking (wiem ze stara, ale co z tego??) i lecialo 5kB/s a z innego prywatnego trackera 1MB/s... Wszystkie nowe gry na xboxa z kazdego prywatnego trackera lecą maxem bo są z shella... wiec nie rozumiem na czym polega a super fascynacja tą stronką...
 

kowalzdw

Użytkownik
Użytkownik
Też się zarejestrowałem i zobaczyłem że w aplikacjach jest LiteON_iXtreme_v.1.61 Nowa wersja wyszła dzisiaj?
 

Harakiri

Użytkownik
Użytkownik
Też się zarejestrowałem i zobaczyłem że w aplikacjach jest LiteON_iXtreme_v.1.61 Nowa wersja wyszła dzisiaj?
temat: http://xboxforum.pl/oprogramowanie-f13/ixtreme-1-61-liteon-37596.html
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
******** to shit (według mnie oczywiście, żeby nie było kłótni;)),nie ma to jak zapuścić w JD linki z MediaFire czy tam Megaupload i jazda, RS kiedyś był dobry ale teraz w dzień nie idzie nic ściągnąć i jeszcze te czekanie 15 min, żal
 

xman

Banned
jakies same sklabe wstawki nie ma to jak pt
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
hahaha ta stronka to jakiś żart. Wszyscy tacy napaleni... sciagam Guitar Hero metallica i idzie mi teraz 12 kB/s :D śmiech na sali z takimi transferami. Upload oczywiscie DUŻO większy.
 

chudyosw2

Użytkownik
Użytkownik
Z torrentów ściągam jedynie filmy ...

Gry na x'sa mam z RS bo wygrałem 12 msc konto. I transfer mam po 400mB/s czyli gre w
~5godz. Tylko że jedną mam w dzień a drugą w nocy.
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
takie małe sprostwoanie 400kb/s jak bys miał 400mb/s download to net by musiałbybyc ok 3200 mb :) czyli jakies 3.2gb, Najwieszy jaki widziałem to 100mb jedynie .
 

paco45

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie założyłem konto, odpaliłem torrenta i wyskoczyło mi w trackerze, że jestem zbanowany???
 

kobzuch

Użytkownik
Użytkownik
A nie lepiej wejść sobie na xbox360iso i brać wszystko z megaupload lub rapidshare? Po co ciągnąć ********, skoro można z MU bez limitów i na szybkim łączu?
 

Martiness

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No tak ale na rapi to lepiej se konto wykupic na allegro za 3 zł i sciagasz z maksymalna predkością a nie jak dajesz na free i jeszcze po między partami czekasz po 15 min a tak to przynajmniej możesz max 10 partów na raz ściagać ;))
 

ogrodnik10

Użytkownik
Użytkownik
thx za info, musiałem założyć drudie konto bo ostatnie mi zbanowali;)
 

Do góry Bottom