1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox sky rejestracja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez damcio, Styczeń 21, 2010.

1. damcio

damcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żary
    Wiecie moe dlaczego od wczoraj rejestracja na xbox-sky jest wylaczona?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacper9507

kacper9507 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Polecam inną stronę do ściągania gier www.xbox360iso.com zarejestrujesz się tam bez problemu a nie męczyć się z xbox-sky:)

4. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    z tego co mi wiadomo rejestracje zablokowali 29 grudnia nie wczoraj.tak robia ze na jakis czas otwieraja.pewnie otworza za jakies 3 miechy.ja mam czysciutkie konto na xbox sky.Moglbym sie wymienic za cos do xboxa:)

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Również polecam tą stronę . Darmowa rejestracja , nie trzeba martwić się o ratio czy że za mało się wysedowało jak to jest na prywatnych stronach torrentowych . A na innych nędzne seedy i wieczne komentarze "dajcie seeda" "czemu tak słabo idzie" ....... Z XBOX360 ISO - XBOX 360 GAMES pobierasz , zamykasz jdownloader i nie martwisz się że bana dostaniesz bo za krótko ( czy za mało ) wysedowałeś ...

6. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Gdyż jest to zamknięte forum, dla ludzi którzy ściągają, ale również udostępniają, co jakiś czas masz możliwość zarejestrowania się, po czym zakładana jest ponownie blokada, ten kto sie sprawdza jako uplouder zostaje, ten kto ma konto tylko po to żeby mieć zostaje skasowany.

Rejestracja, już od dawna jest zablokowana, tak jak moje konto...

7. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Taki urok tego xbox-sky ze trzeba seedowac, ja seeduje i nie mam blokady ani opoznien mozliwosci pobrania torrenta ze wzgledu na za malo ilosc GB udostepnionych, trzeba miec 8 GB udostepnione aby nie bylo opoznien. Ale za to pobiera sie full predkoscia tyle seederow tak jakbys pobieral z rapidshare premium. :)

Wczytywanie...

Poleć forum