Xbox Slim 0225 mxic 03, jak wyciągnąć klucz nie mając x360pro

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

deploytbb

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie, jak najtaniej wyciągnać klucz z tego napędu, nie mam czasu i pieniędzy na zamówienie x360pro i do jednego slima mi się nie opłaca. Z góry dzięki za pomoc.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Tak samo jakbys mial usb pro. To jest tylko kontroler sata na usb. Postepuj zgodnie z tutkami
 

deploytbb

Użytkownik
Użytkownik
Eh nie no, tak jakbym mial usb pro sie nie da bo chipset to via vt6421a i nie da się nim zgrać klucza od tak:/ Ale chyba znalazlem to czego szukałem.
http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=736730
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest przejsciwka sata -> usb na chwile przelaczamy i spowrotem do via i slimkey -> no i zapisujemy pliki. Co do flashu to juz zalezy od dasha i rodzaju napedu.
 

deploytbb

Użytkownik
Użytkownik
Ok, klucz już mam:), lutuje właśnie podstawowego rosyjskiego hacka, czyli rezystor do 10ohm do masy i przecinam sciezki, czy dalej muszę używać usb>sata czy od kiedy mam klucz wystarcza via vt6421 do odblokowania i zapisu?
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Zeby wejsc do vendor mode musisz uzyc wlasnie sata->usb i dodatkowo zrobic full dump "Read" wszystko w tutku jest.
 

sawanb03

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
odgrzewam starego kotleta, ale mam cały czas problem z full dumpem - "read". Do odczytu klucza używam jf i przejściówki usb-sata. Wyciągnięcie klucza metodą slimkey bez problemu. Wprowadzenia napędu w vendor mode i odblokowanie go bez problemu. Problem zaczyna się gdy naciskam read. Wyskakuje okienko, w którym pisze żebym nacisnął OK i wyłączył i włączył napęd i w tym momencie operacja kończy się niepowodzeniem. Miał już ktoś taki problem?. Tutek jf przeczytałem, ale tam nic więcej nie pisze oprócz standardowej procedury.

Pozdrawiam
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Po kliknieciu read gdy JF pyta czy ponownie wyslac sygnal, wylaczyles naped podpiales najpierw pod przejsciowke, a pozniej do portu sata i wtedy kilknales yes/tak ?
 

Gsm Liberty

Użytkownik
Użytkownik
Po co te dewagacje.

Niech kolega zacznie od TEGO !!!

Już nie ma tańszej opcji.
 

sawanb03

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po kliknieciu read gdy JF pyta czy ponownie wyslac sygnal, wylaczyles naped podpiales najpierw pod przejsciowke, a pozniej do portu sata i wtedy kilknales yes/tak ?
Też ten sposób próbowałem, niestety bez pozytywnego rezultatu.

Do drugiego kolegi, który stara się pomóc. Może zacząłbyś czytać posty ze zrozumieniem?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Też ten sposób próbowałem, niestety bez pozytywnego rezultatu.

Do drugiego kolegi, który stara się pomóc. Może zacząłbyś czytać posty ze zrozumieniem?
a ty moze bys zaczął od tutoriala w folderze documentation w jungle
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom