Xbox Slim 250 GB Full zestaw

Bastardo

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam na sprzedaż badz wymiane(na SE Arc S albo cos w tym stylu lub PS3) konsole Xbox 360 Slim 4 GB z dokupionym dyskiem Western BEVS 250 GB w obudowie. Konsola jest NTSC ( uprzedze pytania sa gry RF co oznacza ze mozna na niej bedzie grac w gry PL) zadbana zadnych rys ukrytych wad chodzi cichutko, sa na niej jeszcze chyba dwa konta xbox live gold po 1 miesiac free. Konsola posiada wgrane LT3.0 jest bey BANA acyz sie z livem bez problemu. Naped to 0225 nie blokowałem go aby zawsze szybciej i latwiej go przerobic nie zacina sie wszystkie płyty czyta bez problemu dodaje klucz i full dump. Pad czarny bezprzewodowy z akumulatorem charg & play plus dodatkowa klapka. Wszystkie kable itp zasilacz (od starej konsoli 175W ale posiada polska przejsciówke) kabel hdmi ten od M$. Nagrywarka iHAS 124B z flashem od c4eva nagrywa wszystko bez problemu oczywiscie wysyłam org. firmware, nagrywarka kupiona 1 miesiac temu sprawna na gwarancji prawie 2 lata. Przejsciówka Sata to Usb zeby podlaczyc nagrywarke do laptopa i nagrac płyty zasilacz niegrzeje sie jak w tych tanich za 20 zł na gwarancji jeszcze 11 miesiecy. Dokładam takze usb probe v3 dzieki temu przerobimy naped bez problemu czy to w fat czy slim konsoli (w slimach zasadniczo chodzi o update oprogramowania np z lt 2.0 na 3.0) 3 oryginalne gry fallout 3, Kinect Adventures, i FF XII dodatkowo karton i jakies papiery. Nie sprzedaje rzeczy osobno tylko cały zestaw chcialbym 900 zł albo to co w pierwszym zdaniu. Prosze sie nie zrazic ze to pierwszy post poprzednie moje konto zostało zbanowane (Konto to Shparag) bo napisałem ze dołoze kilka piratów tym razem tego błedu nie popełnie :] moge zrobic aukcje na ebayu allegro badz wszedzie indziej wszelkie pytania na [email protected] badz priv

Dodatkowo sa dwa miesiace live free i alan wake AN na dysku
 

bartekks

Użytkownik
Użytkownik
Chcesz sprzedać sam dysk?
 

Bastardo

Użytkownik
Użytkownik
Umiesz czytać tylko cały zestaw
 

Bastardo

Użytkownik
Użytkownik
up!!
 

Bastardo

Użytkownik
Użytkownik
up!!
 

Bastardo

Użytkownik
Użytkownik
Temat do zamknięcia konsola sprzedana
 

Do góry Bottom