1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slim 250GB vs. 4GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xinqev, Listopad 26, 2010.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Co lepiej brać?

Xbox 360 Slim 250GB - około 900+zł
    czy
    Xbox 360 Slim (Arcade 4GB) + Dysk 250GB - około 860zł+zł (NOWA)

Jeszcze: Slim ma WiFi tak?
    oraz: jest nieprzerabialny?
    a także: ułóż Xboxy 360 od najcichszego do najgłośniejszego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ziutken

Ziutken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań!
    Witam, pewnie dostaniesz od kogoś opr za to, że zakładasz topic skoro ich tu wiele. Ja może nie jestem obcykany bo moja konsola dojdzie jutro, ale z tego co wyczytałem to lepiej wziąć 250Gb, bez wymianek, sranek. ;D A jeśli chodzi o 2 pytanko to Slim jest najcichszy

4. Xinqev

Xinqev Guest

Doczytałem, że slim ma WiFi i jest nieprzerabialny więc zostaje pytanie do osób pewnych co do punktu pierwszego.

5. Peszek

Peszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Lepiej brać 250GB, dlaczego? Otóż ja mam gry oryginalne, i mam zamiar mieć tylko takie, i nie chce żeby po np. roku była płyta zarysowana, instaluje całą grę na dysku konsoli, co pozwala na mniejsze obciążanie płyty w napędzie. Mając dysk o pojemności 4GB zainstalujesz na dysk mało którą grę. Mam nadzieję, że pomogłem :)

6. szamannn

szamannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Ja osobiście kupiłem 250gb. Masz chociaż dysk oryginalny i łatwiej będzie sprzedać gdy zajdzie taka potrzeba.
    2. WiFi- Obecne
    3. Przerabialny
    4. Dość cichy jest. Granie z dysku eliminuje buczenie napędu i wtedy jest naprawdę cicho.

A możesz mi napisać gdzie tak tanio znalazłeś slima.

7. Xinqev

Xinqev Guest

Wczoraj kupiłem tego Slima 4GB (nowego) z Allegro.

Dla płyty i pracy konsoli ważne jest czy dysk jest jako ten oryginalny z 250 czy taki do dokupienia?

8. Peszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
  9. Xinqev

Xinqev Guest

No i dokładnie o to mi chodziło. Dzięki.

Podsumowując: jeżeli gry mają być w dobrym stanie i nie obciążać konsoli trzeba mieć dysk. Ja wolałem, żeby wyszło taniej o tych parę dyszek i wziąłem Slima 4GB, a niedługo dokupię dysk. Przewaga 4 polega na dodatkowej pamięci flash (np. do savów). Czyli mój zakup udany?

10. Peszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
  11. Xinqev

Xinqev Guest

To jeszcze ostatnie: po wyjęciu xboxa z pudełka i podłączeniu będę mógł ściągać dema gier?

12. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Haha, żałosne, kup dysk, żeby utrzymać płyty w dobrej formie.

A to Xbox rysuje płyty podczas grania? Bo ja myślałem, że płyty rysują się podczas wkładania do napędu, podczas trzymania w pudełku etc.

Ale może usłyszę jakąś nową teorię? :D Bo ja wiem, że dysk jest pomocny, aby nie niszczyć lasera konsoli.

13. Peszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Aby ściągać dema gier musisz mieć internet. Tak zwany Xbox Live. Są dwa typy kont - Silver - ściąganie dem itp, lecz bez możliwości grania w sieci, oraz konto Gold - które ma to wszystko co Silver, tyle że dzięki niemu możesz grać Multiplayer.

Sreberko
    Mówiłem ogólnie, tak czy siak lepiej mieć dysk, żeby utrzymać płyty w lepszej formie.
    Przecież gdy płyta cały czas kręci się w napędzie, nie ma opcji żeby się nie rysowała. Gdy masz dysk, i zainstalowaną grę na nim, płyta potrzebna jest tylko do odpalenia gry, później gra działa z tego, co masz zainstalowane na dysku.

14. Xinqev

Xinqev Guest

A każda konsola ma miesiąc próbny Gold do wykorzystania. Jeśli podczas tego okresu ściągnę gry, to po upłynięciu ważności konta dema zostaną?

15. Peszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Po pierwsze, każda konsola, w tym pierwsze trzy profile mają miesiąc konta Silver za darmo. Silver a Gold różni się tym, że Gold ma dodatkowo opcję grania w trybie multiplayer, czego silver nie ma. Tak, dema zostaną.

16. michal12.dsl

michal12.dsl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bierz z HDD przyda się

Wczytywanie...

Poleć forum