1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox slim 360 - Freez raz na jakiś czas,to normalne ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez DeadWarrior, Grudzień 17, 2012.

1. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

xbox 360 slim- lt 3.0 Czasami mam problem,że konsola freezuje i nie da nic się zrobić,gram z pendrive,czyszczę cache,ale w ostatnim tygodniu złapała mi 2x freza w hitmana i far cry 3,wszystko elegancko zrzucone na pendrive. Pomaga tylko restart konsoli. Czy mniejsza płynność może być spowodowana pendrive o odczycie ok >10mb/s ? Ostatnimi czasy wydaje mi się że far cry 3 nie ma idealnej płynności. Forza 4 chodzi idealnie,tak samo hitman,wiem że f4 gra m$,a hitman ma mały świat otwarty,ale jakby fc brakowało tych 2 fpsów. Czyściłem cache i jak pisałem sfreezowało mi ją już 2x na tydzień,dodam ,że gram np. 20 minut-łapie tego freeza,zresetuje i gram 5h bez problemu. W czym leży problem ? czy mam się niczego nie obawiać i grać,tak,jak chodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum