1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Slim 4 GB Flash + 320GB - NEONET

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Gutek, Grudzień 22, 2012.

1. Marcin Gutek

Marcin Gutek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Kilkanaście lat temu wypadłem z tematu konsol i gier, brak czasu i takie tam pierdy.

Jednak obecnie syn już 6 letni odkrywa ten świat, a ja chciałbym mu pomóc.

Znalazłem w ofercie Neonetu XBOX-a slim z Pamięcią Flash 4G oraz dyskiem twardym 320 GB. (Opis z gazetki - dysk flash 4GB ; dysk twardy 320 GD)

http://www.neonet.pl/microsoft_xbox_slim_320gbkinect_rush.html

Jest też w ofercie sklepu Konsola która nie ma tych 4GM Flashu tylko dysk 250 GB (Opis z gazetki - dysk twardy 250 GB)

http://www.neonet.pl/?p=microsoft_xbox_slim_250gb_kinect_dc2_ks1

Która wersja konsoli jest lepsza, wiem że wcześniejsze wersje z 4GB pamięci doczytywały grę z napędu i nieraz spowoalniały - komentarz kolegi z pracy.

Proszę o pomoc którą z powyższych wersji kupić aby nie żałować w przyszłości,

Pozdrawiam> Tata mikołaj...

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Obie konsole są warte uwagi choc ja bym się nie zastanawiał i brał zestaw z 320GB i nowszymi grami - masz pewnośc że to najnowszy model konsoli- Corona. Co do tej pamięci to jakas bzdura - żaden z tych modeli nie posiada wewnętrznej pamięci flash ... model arcade bez dysku to tak ...no chyba ze coś zmieniono - jeśli takowa pamięć jest przy wersji z 320GB dyskiem to nawet lepiej.
    Koledze zapewne chodziło o xbox'a 360 arcade który nie posiada dysku i ma tylko 4GB pamięci flash- to 4GB wystarcza tylko na aktualizacje i ew. jakieś demko (oczywiście dysk można dokupić i konsola jest wtedy pełnowartościowa')

4. Marcin Gutek

Marcin Gutek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziękuję za odpowiedź.

w gazetce neonet jest to tak właśnie napisane:
    Dysk Flash 4 GB
    Dysk Twardy 320 GB

dodatkowo jest informacja:
    Konsola posiada dodatkowy dysk twardy o pojemności 320 GB.

Co do gier to wybór jest na tyle dobry że są dodane gry Disneya, więc syn będzie zadowolony.
    Dodatkowo jest Lego StarWars - do pobrania z xbox live
    no i dostęp do xbox live na miesiąc

mam nadzieję że się nie zamotam z tym xbox live.

pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum