1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox slim 4gb błąd e64 podczas aktualizacji oprogramowania z microsoft. Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukasz8778, Październik 21, 2011.

1. lukasz8778

lukasz8778 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Kupiłem w zeszłym roku nowego xboxa slim na allegro. Dostałem paragon do niego. W tym roku kupiłem kilka nowych gier, lecz xbox nie chciał ich otwierać. Zasugerowano mi zmianę oprogramowania na nowsze. Pobrałem aktualizację ze strony microsoft wrzuciłem na pendrive i załączył się proces aktualizacji. Aktualizacja doszła do połowy wyskoczył błąd konsola się zrestartowała. Po włączeniu mrugała na zielono brak obrazu, po chwili zapaliła się dioda na czerwono i wyskoczył błąd e64. Dodam , że tacka się nie otwiera. Zarejestrowałem konsolę w internecie i zgłosiłem do naprawy przyjechał kurier zabrał ją i pojechał. Po 5 dniach jak sprawdzałem status naprawy wyskoczyło mi, że wykryto manipulacje przy konsoli. Nie odblokowywałem konsoli, a gwarancja była do listopada 2012 roku. O co w tym chodzi? Konsola nie była rozbierana, a i uszkodziła się od ich własnego oprogramowania. Co ja mogę w takim przypadku zrobić?
    W statusie naprawy pisze tylko ten komunikat odnośnie naprawy. Co oni z nią zrobią naprawią czy nie?
    Co o tym sądzicie? Moje zdanie jest takie,że jeżeli konsola uszkodziła się od ich aktualizacji powinni ją zrobić na gwarancji.
    Proszę o odpowiedź
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Kupiłeś konsole jako nową czy używaną? Może była przerabiana, otwierana a ty o tym nie wiedziałeś.

4. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    Kupowałeś od jakiegoś sklepu,serwsiu czy od normalnego uzytkownika?

5. lukasz8778

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem konsolę od osoby prywatnej miał kilka konsoli każdą sprzedawał jako nową. Moja miała folię ochronną na napędzie. Zapewniał, że wszystkie są nowe. I to by się zgadzało. Ponieważ z rejestracji w xbox wyszło,że konsola ma dwa lata gwarancji.
    Co teraz z tego wyjdzie? Ma ktoś jakieś sugestie?

6. lukasz8778

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słuchajcie tego. Dzisiaj odebrałem konsolę od kuriera. Nie została naprawiona, mało tego plomba jest uszkodzona i napisali, że to moja wina. Co ja mogę zrobić jeśli wysłałem konsolę z całymi plombami a wróciła z uszkodzoną?

Wczytywanie...

Poleć forum