1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slim 4gb, nie wykrywa swojej pamięci!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Nikelski, Listopad 20, 2010.

1. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam! Mam problem, otóż mój xbox slim 4gb, na starym dashboardzie widział swoje 4gb pamięci, podpiąłem go do neta, zrobiłem aktualizację wyskoczył mi błąd, więc postanowiłem zrobić aktualizację z pendrive, coś się zainstalowało i mam wygląd nowego dashboardu, ale gdy próbuje połączyć się z xlive, wyskakuje mi komunikat o aktualizacji, no więc ok, klikam aktualizuj i wtedy okazuje się, że slim nie wykrywa swojej pamięci! Wchodzę w pamięć w ustawieniach konsoli, a tam nic. Proszę was o pomoc, z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dziwne , ale tutaj chyba tylko wgranie nowej aktualki pomoże ewentualnie przywróć ustawienia fabryczne
    wczoraj też byłem u kuzyna kupił nową slim`ke 250GB i dysku nie wykrywało ale to dlatego że nie by wpięty a tylko lekko włożony :(

Wczytywanie...

Poleć forum