1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slim 4GB vs Xbox Slim 250GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateos44, Grudzień 29, 2010.

1. Mateos44

Mateos44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam :D zbieram na nowego Xa i co lepiej kupić ? Slima 4Gb czy Slima 250Gb? troche sie zastanawiam nad slimem bo bym jeszcze sobie dozbierał tak by wystarczyło na jakieś gry i sprzęt :D i tak sie zastanawiam między 4gb lub 250gb

2. Lotnik421 Xbox One

3. baranek1993

baranek1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Ja tak samo się zastanawiałem nad tymi dwoma..
    Wybrałem 4gb i dokupię sobie dysk zewnętrzny 80gb i tyle na ten temat, nawet taniej wyjdzie.

4. siostraFaustyna

siostraFaustyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bierz 250. 4gb będzie tylko do savów, bo żadnej gry na to nie wrzucisz.
    Bez instalowania gry na dysku jest ten denerwujący dźwięk kręcącej się płytki.. Tylko tyle, że jak zainstalujesz na HDD to się niby szybciej gra wczytuje i płytka się nie kręci w środku.

P.S.
    Oczywiście, dysk zewnętrzny to nawet lepszy wybór..

@up
    uprzedziłeś mnie :(

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Tak ale poco wam te dyski przenośne ludzie muzykę i filmy to i tak trzymam na kompie ( bo po 1 muzyki się nie da przewijać na xie divix chodzi tylko po podłączeniu do neta ściąga kodeki ) a na dysku zewnętrznym w xie można trzymać tylko to JEŻELI chcemy wykorzystać pełną pojemność po skonfigurowaniu ( w najnowszym dashu) masz max 16gb na savy i zapisy to lepiej wychodzi przy tym pen jak was nie stać na 250gb bo nie każdego stać do slima ok 190zł z przesyłką +/-10zł dysk WD bo na oryginalny to w ogóle nie wiem czy kogoś stać to kupcie sobie 60gb na allegro jest dużo idzie wybrać coś dla siebie w rozsądnej cenie
    A ja bym brał 4gb ponieważ jest lepsza obudowa ( lepsza w utrzymaniu nie palcuje się ) + dysk 250gb WD http://allegro.pl/hdd-do-xbox-360-250gb-228gb-gw-3-lata-nowe-fv-i1377629481.html . Jak komuś nie przeszkadza obudowa piano black to może wziąć 250gb cenowo wyjdzie podobnie jak by dokupował dysk ( zależy za ile kupi )

6. Mateos44

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie palcuje sie tzn.? nie ma śladów palca na obudowie?

7. smykk

smykk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    250GB slim jest z plastiku takiego jak teraz większość TV LCD ma ubudowe łatwo porysować i slada palców widać bardzo, 4GB ma matową obudowe.
    Sam czekam na LT+ na slima ale zamierzam kupić 4GB obudowa mi jakoś bardziej odpowiada, a dysk 20GB już mam wiec mi 250 nie potrzebny

8. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Dla mnie obudowa, która jest w 250gb to porażka. Wg mnie nie powinni do takich urządzeń dawać piano black... Strasznie się palcuje i obojętnie jak delikatną ściereczką nie wytrzesz, mikro ryski i tak się zrobią... To samo Kinect... Raz mi upadł z bardzo małej wysokości i już 2 wielkie krechy...

9. smykk

smykk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a nie czy orientuje sie ktoś czy koszt producji takiego "połysku" jest większy czy mniejszy niż matowego ? niby to ładnie wygląda ale bardziej to denerwujące niż praktyczne

10. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Dokładnie powinni tego w ogóle nie sprzedawać co do kosztów może być nawet więcej muszą położyć więcej warstw jakiegoś lakieru czy innych paści żeby miało taki połysk i głębie ale dokładnie nie wiem jak to się robi i za ile wiem tyle że bym tego nie kupił widziałem to po użytkowaniu i nie polecam

11. beFamousx

beFamousx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków (;
    xbox 4 gb + jakis dysk zewnętrzny na przeróbke,
    xbox 250 gb na live i oryginalne gry.

12. Xamper8

Xamper8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam slima 4GB i dokupię dysk 250GB WD scorpio. Chyba najlepsze rozwiązanie.

13. buczi

buczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Muszę stwierdzić że mam już slima 250 gb, i strasznie sie palcuje, moze to ladnie wygląda, ale spojrzeć bliżej to jest tragedia. Sam nie wierzyłem jak inni pisali, jednak teraz się przekonałem. Myślę, że kupienie slima 4 gb i dokupienie do niego oryginalnego dysku 250 gb jest najlepszym rozwiazaniem. Dysk na allegro 180 zl

pozdrawiam

14. beFamousx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków (;
    palcuje się, a co na spacery z nim chodzisz ?
    stawiasz na stoliku od tv/ na biurku i stoi a nie, ze go macam cały czas.

15. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Zalezy czy chcesz tylko save . Jesli tylko do save to bierz 4 gb a jak chcesz korzystac z marketplace czy czegos tam ;d to wtedy 250 jedyny minus 250 to chyba tylko obudowa :F Ja wzialem 4gb tylko z tego powodu ze lepiej wyglada ;d

16. beFamousx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków (;
    przecież mozna dokupic dysk 250gb i ma sie do tego i do tego. Wychodzi taniej (;

17. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Najwidoczniej zapomnialem dopisac ^^ wiec wychodzi na to ze lepiej wziac slim 4gb i dokupic dysk ;)

18. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Nie wiem jak wam ale mi xbox służy do grania, a nie do macania go :D Ja mam 250 GB i moim zdaniem to dobry wybór ; P tyle że ja nie przerabiam ; )

19. Xbox360.PL

Xbox360.PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli chcesz przerobić to odpuść sobie SLIMA i kupuj używanego Elite lub Premium ale koniecznie z płytą główną JASPER, jeżeli chcesz grać korzystając z usługi LIVE to kup Elite lub Arcade Slim 4 GB (a późiej dokupisz ew. dysk większy), ja w każdym bądź razie również jestem przeciwny konsoli SLIM ze względu na te odciski palców, nie wiem po co tworzą takie obudowy, najlepsza obudowa jest w PS2 i właśnie Xboxie 360, nie widać na niej odcisków, a wiadomo, konsolę się nieraz przestawia, przeciera ścierką i na obudowach na wysoki połysk raz ścierką przetrzesz i już masz gwarantowne mikro ryski (nawet delikatną ściereczką). Podobno SLIM jest jeszcze bardziej cichy niż Elite, ale ja nie narzekam na swojego Elite-a i każdemu mogę śmiało polecić tą wersję!!!

20. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Up: Dokładnie się z tobą zgadzam , chcesz przerabiać odpuść slima bierz Elita lub Arcade ( na allegro jeszcze kupisz nowe ). Ja mam Arcade Falcon + 250gb i jest cichszy od mojego wcale nie głośnego pc tyle że dbam o xa i nie leży on tylko na półce i nikt do nie wyciera tak jak ktoś tu już napisał tylko wycieram go regularnie i co jakiś czas czyszczę w środku nawet koleś w serwisie mi powiedział że strasznie cicho chodzi jak na Falcona to rewalka ( bez dysku było gorzej więc polecam dysk za 180zł z allegro ale też nie jest to oryginalny dysk tylko dysk WD do tego cza jeszcze doliczyć obudowę ( jak masz fata jak slima to bez obudowy ) Ogólnie nie zamienił bym mojego poczciwego Arcade na slima nawet jak slim był by przerobiony ( Ale to moje zdanie )

21. Mateos44

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie chce przerabiać :D ale chyba wezme slima 250gb bo ma headseta :D

Wczytywanie...

Poleć forum