1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox slim a zurzycie napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darek3245, Sierpień 5, 2011.

1. darek3245

darek3245 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześc. Kupiłem xbox slim 4gb i na chwile obecną jestem zmuszony grac z płyty, bez dysku. Czy napęd zużywa się bardzo szybko?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Napęd jest po to by pochodzić trochę,myślę ze jak nie dostaniesz felernego to 3-4 lata powinien pociągnąć zależy ile grasz.
    Ale polecałbym kupić słownik nie konsolę.

4. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wiadomoze napent sie zluzywa jak grasz z 5 h z plyty to sam se odpowiedz daje ci 2 lata max grania przy dobry wietrze
    Na necie jest nie oficjalniej z wycieku i testow Ms statystyka ile godzin roboczych srednio dziala napend oznaczony danym symbolem

5. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Poprawna wersja :

Wiadomo że napęd zużywa się jak grasz z 5h z płyty to sam sobie odpowiedź, daje ci to 2 lata maksymalnie grania nawet przy dobrym chłodzeniu ?
    Na necie są nieoficjalne statystyki Microsoftu bla bla bla..

Stary ja na Arcade przez 3 lata grałem ciągle z płyty i co ? Teraźniejszy właściciel nadal na nim gra także nie pieprz jak czegoś nie wiesz..
    Napęd jes przystosowany do tego że ktoś może grać tylko i wyłącznie z płyty..
    Slima mam i nie wiem ile wytrzymie bo dysk w drodze ;]

6. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    widać co się dzieje z generacją wychowaną od podstawówki na konsolach... jak dobrze, że mnie to jeszcze ominęło... nauczyłem się chociaż pisać poprawnie

'zurzycie', 'zluzywa', 'napent', 'napend'... nie wiem jak można być takim myślicielem żeby w jednym poście jeden wyraz napisać dwa razy z błędem, w dwóch różnych (nie wiem która bardziej prostacka) wersjach... już nie chce mówić o pisaniu przymiotników z 'nie' razem oraz interpunkcji.

sorry za offtop ale nóż się w kieszeni otwiera.

wracając do tematu to tak, polecam Ci kupić pendrive 16 gb albo jakiś dysk, bo tu chodzi o redukcje hałasu oraz o to by grało się bezpiecznie.

jak ruszysz konsole, ktoś przechodząc pociągnie kabel od netu, podczas gry, to dla płyty skończy się to śmiercią prawdopodobnie (nie mówiąć jak już upadnie konsola, to amen na pewno).

napęd na pewno się nie styra za szybko, o to się nie martw. jednak możesz dłużej czekać na wczytywanie gry oraz możesz doświadczyć doczytywania tekstur np w gta iv podczas jazdy samochodem.

przemyśl, ja bym kupił dysk ;)

7. nwaisback

nwaisback Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Taka ciekawostka mam ps2 od 9-10lat 1 model. I jakoś czyta dalej piraty i oryginalne. Nie było odpalania z dysku i jakoś działa i założę się że w slimach wytrzymają z 5 lat na pewno.

Wczytywanie...

Poleć forum