XBOX SLIM bez kondensatorów

Romari0

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Czy konsola XBOX 360 SLIM z urwanymi dwoma kondensatorami od procesora ma sznse się uruchomić? Konkretnie chodzi mi o te kondensatory.

http://zapodaj.net/d516336950322.jpg.html

Czy konsola się wogóle uruchomi bez nich?
Oczekuje krótkiej odpowiedzi tak lub nie bez zbędnych pytań, ponieważ zależy mi na czasie.

Dzięki wielkie i POZDRAWIAM!
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Sprawdź

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

Romari0

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie chodzi mi o to że nie mogę sprawdzić tylko muszę wiedizeć czy odpali, ponieważ nie mam do niego dostępu.]

PS: Ta informacja uratuje mi życie

Jak by co to jest to płyta TRINITY
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Bez sprawdzenia się nie dowiesz

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Romari0

Użytkownik
Użytkownik
A nie ma żadnego schematu w sieci za co konkretny kondensator odpowiada? Nie mogę znaleźć ale może wy coś podobnego widzieliście? Wiem że najlepiej jest sprawdzić ale jestem w takiej sytuacji że nie mogę sprawdzić tylko muszę wiedzieć. Sytuacja jest taka: Miałem konsolę ROK (kupiłem na allegro używana) z RGh. Działała u mnie bez problemów i postanowiłem ją sprzedać. Gdy kupujący ją dostal to stwierdził, że nie dziala, rozebrał ją złożył, podziałała mu kilka godzin po czym znów to samo co wcześniej i pojechał z konsolą do serwisu. Tam serwisant zrobił zdjęcia tych urwanych kondensatorów i kupujący mi je wysłał. I teraz właśnie wydaje mi się, że jak konsola jechała pocztą do niego to była rzucana itd. coś się zluzowało w środku potem on ją rozebrał, poprawił ja i mu odpaliła i grał na niej kilka godzin. Potem mógł ja znowu rozebrać, nieumiejętnie zdejmował x-clampa i zerwał te kondensatory. Co o tym myślicie?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Pff... Jak sam otwierał konsole to nie masz obowiązku przyjąć zwrotu. Sam jest sobie winien.

Poza tym co się dokładnie dzieje? Wogole się nie włącza? Nie wchodzi do dasha? Czerwona dioda jest?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

Romari0

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma czerwonej diody ani nic w tym stulu. Z tego co mi opisywął to wygląda to tak jakby konsola nie bootowała się na RGh. Jak uruchamia konsolę to świeci się jedna zielona dioda dokładnie tak jakby sie normalnie uruchamiała ale nie bootuje się. Wtedy raz mu się jdało odpalić ale pisał że działała kilka godzin i znow padła. Czyli nie mam się czym martwić? Dzięki wielkie KAMIEŃ Z SERCA :D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Olać zupełnie i nie przejmować się nim.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Bez kondzików konsola powinna się uruchomić, jednak na dłuższą metę one powinny być ponieważ są one w układzie procesora, czy mają one wpływ na Boot szczerze powiem że nie wiem. Jednak wiadomo że RROD (czerwone Diody) na RGH się nie pojawią, więc musiał by być wgrany Retail w NAND, aby się dowiedzieć jaki jest błąd.

Fakt podczas transportu mogło się coś (kabel CPU_RST) zluzować/przesunąć co skutkowało kiepskim bootem.. hmm ale brakiem
 

Romari0

Użytkownik
Użytkownik
Zrobię jak mówi akir. Oleje typa. Jeszcze w dodatku sie dowiedziałem że wysłał konsolę do serwisu po czym tam się dowiedział o tych kondensatorach i chce zwrotu pieniędzy :D
Chłopak trochę nie poważny ale cóż... Jeszcze raz dzięki wielkie!
 

eliasz96

Świeżak
Świeżak
z gory przepraszam, ze wprosze sie do tematu, ale nie moge zalozyc wlasnego.
Mam tylko jedna pytanie. Przymierzam sie do kupna xboxa, a moje pytanie jest takie: czy ten z tej aukcji jest warty kupna? Moim zdaniem tak, ale potrzebuje rady ludzi , ktorzy sie na tym znaja lepiej niz ja. Niestety zrazilem sie do kupna uzywanych sprzetow stad ten problem , a na nowy na ten czas niestety sobie nie moge pozwolic.
Oto link:
XBOX 360 BLACK ELITE HDMI + NAJNOWSZY LT`3.0 (3705044850) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
eliasz96, zerknij na ten post: http://xboxforum.pl/konsola-23/oszusci-kogo-i-gdzie-unikac-336/index2.html#post1285674 . miesiąc temu Shibby ostrzegał przed tym gnojkiem. ja bym obok tego nawet się nie wys.rał, co dopiero kupować. poradź się lepiej tutaj kogos, co gdzie kupić, sam nie wyszukuj. ;)
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Też to mialem pisać jak wyżej, że czytałem w jakimś temacie na forum o tym sprzedającym i opinii dobrych nie miał
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Proszę

http://xboxforum.pl/showthread.php?t=181201
Jaki kabel do konsolki

Omijaj typa szerokim łukiem

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 4
 

Romari0

Użytkownik
Użytkownik
 

eliasz96

Świeżak
Świeżak
Dzieki Panowie. Zdecyduje sie na zakup od popino. Widze, ze wiele osob go chwali :)
 

Do góry Bottom