1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox slim czy robic rgh??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukasz27, Kwiecień 25, 2012.

1. lukasz27

lukasz27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mazowieckie
    witam mam slima 250gb,ale niektore gry niechodza mam zwykla nagrywarke benq troche to wkurzajace kupuje plyty zawsze cos nie tak i tylko strata pieniedzy.teraz zakupic ihasa i kilkanascie plyt to wydatek taki sam jak bym przerobil na te rgh.i cyz to bedzie lepszy pomysl i wtedy bede mial swiety spokoj z nagrywaniem z plytami grami itd.co mysliscie warto to zrobic.na allegro rgh 150 zl,czy bawic sie w nagrywarke i plyty.

dodam ze niegram na live bo mam przerobke lt 3.0 :)
    mam nadzieje ze jak to przerobie to juz niebedzie z tym zadnych komplikacji.tylko wrzuce iso i grac we wszystko:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    jak nie grasz na livie to nawet sie nie zastanawiaj i rob rgh:)

1 osoba to lubi.
  4. matizc

matizc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polecam, mam rgh na slimie, poprawione chłodzenie i pewność, że nie będzie 3RRODA więc gwarancja niepotrzebna, a komfort psychiczny przy nagrywaniu gier jest zdecydowanie lepszy niż przy przeróbce LT i nagrywaniu na płyty za 5 zł ;)

1 osoba to lubi.
  5. lukasz27

lukasz27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mazowieckie
    no to konkretna odpowiedz,chce miec komfort i sie niebawic.chyba odpuszcze nagrywarke ihas dorzuce na rgh jak bym przerabial to tylko przez allegro sa ogloszenia widze,niemam innej mozliwosci.a tez sie na tym wogule nieznam.ma tylko mi tu wszystko grac:p

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Popatrz, jeszcze w dziale Usługi, też są oferty z RGH.
    Sam mam RGH na Slimie i bardzo dobrze się sprawuje, nie ma tej niepewności że coś pójdzie nie tak przy zgrywaniu gry. + Mogę sobie pograć w gry Arcade i DLC za darmo.

1 osoba to lubi.
  7. lukasz27

lukasz27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mazowieckie
    XBOX360 Reset Glitch Hack RGH XBOX 360 COOLRUNNER (2285397703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    czy tego typu aukcja jest ok??

mysli o przerobce naszly mnie dopiero przy gre forza 4,czy ten rgh to normalnie bede mogl wrzucac z pendriva na dysk obraz gry iso i to odpala?
    i tylko tyle az tak prosto??

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jest, OK. Najlepiej popatrz na forum u zaufanych ludzi: Dexter, akir, boby2pc, Zik, Shibby itd.
    Tak, możesz wrzucać gry na pendrive a później kopiować na dysk, lub stworzyć serwer FTP i przez niego wrzucać gierki na dysk.
    .Iso przerabiasz na .god lub .xex i wtedy wrzucasz.
    Na forum, jest wszystko co potrzebne o tej przeróbce.
    Jakbyś miał jakieś problemy, to pisz na forum/pw. :)

1 osoba to lubi.
  9. Zbalus

Zbalus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam RGH i szczerze polecam tylko trzeba się pożegnać z XBL. Niestety

10. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poszukaj kogoś zaufanego na forum:
    http://xboxforum.pl/uslugi-49/poszukuje-osoby-ktora-przerobi-mi-konsole-1537/

Wczytywanie...

Poleć forum