1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox slim czy Xbox elite ? będę grał tylko na kopiach gier i nie będę grał live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez daniupierug, Wrzesień 7, 2010.

1. daniupierug

daniupierug Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    otóż mam zamiar kupić w tym mieś nowego Xboksa , to dopiero mój pierwszy zakup konsoli wiec dlatego takie pytania , mam na ten cel około 1000zł , i nie wiem czy kupić nowego slima , czy Elita bo będę grał tylko na zapasowych kopiach gier , a w Slimie nie ma chyba jeszcze takiej możliwości , owszem mam w domu wifi ale chyba gdy będę miał przeróbkę to nie będę mógł grać live :)
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. groszek17

groszek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    no podobno slima sie nie da jeszcze przerobić ;) ja bym brał elite

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    przerobic sie juz da lecz narazie przerobka nie jest jeszcze ogolnodostepna wiec zostaje elite

5. groszek17

groszek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    a tego to nie wiem ;D bo mnie dawno tu nie bylo dlatego napisalem "podobno''.

6. marek1212

marek1212 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeżeli masz zamiar grać tylko na kopiach zapasowych to lepiej zainwestuj w Elite. Jednak na twoim miejscu zdecydował bym się na Slima(też go kupuje w tym miesiącu). I na pewno nie będe go przerabiał. Jedną nauczke już miałem(BAN) i wystarczy.

7. Koldy

Koldy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Na podkarpaciu
    up: dostałeś BANA bo podpiąłeś konsole do internetu, tylko i wyłącznie Twoja wina. Gość się określił tutaj jasno "NIE BĘDĘ GRAŁ LIVE".
    Bierz elite.

w końcu decydujesz się na nową, czy używkę?

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Też polecam elite jeśli tylko offline i piraty :) A jak ci nie zależy na nowej to kup jakiegoś zbanowanego jaspera :p

9. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    zdecydowanie elite bo nie starczy ci an slima i np jakiś 2 pad czy tam gyr. A tak to kupisz elit starczy ci na przerobke i na 2 pada i jakąś gre :) Pozatym slim jeszcze nie jest przerabiany tak amsowo jak stare klocki. Nawet wątpie czy da sie go wogole przerobic!"D

10. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Bierz elitke , zanim przeróbka na slima będzie ogólno dostępna to minie jeszcze trochę czasu. Przy jasperze masz pewność że to nie chała

11. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Tak jak wszyscy doradzają zainwestuj w Elite. Konsola bardzo dobra, równie dobrze się prezentuje. Jeżeli postanowiłeś grać na kopiach zapasowych, to tym bardziej. Nie wiem czy zauważyłeś, lecz konsola Elite jest tańsza od wersji Slim. Oficjalnie Elite została wycofana ze sprzedaży, lecz pozostałości w sklepach możesz spotkać. Na allegro śmiało możesz kupić. Cena między nowymi konsolami, to różnica rzędu 100zł.

12. daniupierug

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wielkie za tak szybką odpowiedź , tego Elita będę kupował nówkę ;) , a na ten dysk da się zgrać kopie gier z internetu i grac jak by z dysku ? bo nie wiem jaką wziąć wersje , bo ja się nie da to nie ma sensu 250G na same seave , a w granicach ilu złotych kosztuje przeróbka w Krakowie ? nie oriętujecie się ?

13. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    od 50 do 100zł (zalezy od napedu)

14. daniupierug

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a do czego mogę użyć tego dysku ?
    a jaka wersje konsoli kopić żeby przerobić bo coś słyszałem ze się patrzy na datę

15. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    poluj lepiej na jaspera z jtagiem,bedziesz miał dlc.

16. edi7777

edi7777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem. No i kilka pytań związanych z zakupem xboxa:

1.Tak się zastanawiam czy na nowym xboxie slim jest jakaś przeglądarka do neta? Coś jak w PS3 że można normalnie stronki w necie przeglądać, puścić jakiś film z youtube etc. Jest coś takiego? A na starym Xie? Można przy przeróbce dostać bana przez coś takiego?:p

2.Jeszcze jedna kwestia mnie męczy przed zakupem Xklocka - czy po przerobieniu X'a można np. wrzucić grę na pendrive i zainstalować na dysku konsoli z tego pena/ grać z pendrive'a?

3.Czy zawsze trzeba mieć płytę w napędzie czy po przeróbce wystarczy na dysku mieć gry zainstalowane?

4. Jak myślicie będzie można do końca roku jakoś łatwo w Polsce przerobić slima w cenie podobnej do przeróbki starszych Xów? To raczej takie pytanie dodatkowe:D (można by sondę zrobić na forum;))

17. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    @edi777

1. Przeglądarki na razie nie ma, ale być może za pare lat Microsoft wpadnie na pomysł instalacji przeglądarki :)
    2. Nie da się, jedynie możesz zainstalować grę na pendrive ale i tak by ową grę uruchomić potrzebna jest płyta.
    3. Nawet jak zainstalujesz grę na dysk, to potrzebna jest płyta w czytniku aby ową grę uruchomiła (reszta gry odczytuje się z dysku)
    4. Najpierw musimy poczekać na publiczny zhackowany firmware od TeamJungle, potem możemy gdybać.

18. edi7777

edi7777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przede wszystkim dzięki za info:) Ciężko w sieci wyszukać jakieś konkretne informacje bo ludzie się przekrzykują że jest tak albo inaczej.

Zastanawia mnie jeszcze czy Xbox odtwarza film avi z napisami polskimi w dowolnym formacie?

I tak ogólnie co polecacie jeżeli głównie mam zamiar pograć puki co w forze 3 i tekkena 6 ewentualnie jakieś NBA/Fifa -może potem w jakieś inne gry ale też tylko offline - wolę grać w kilka osób na jednej konsoli na zmianę bo to jakieś takie bardziej towarzyskie. Sam dla siebie to chce jakiś symulator jazdy (forza 3 myślę będzie dobra). Widzę że te gry na X'a jakieś bardzo drogie nie są... tylko nie chce też wydać kupy kasy, a musze mieć 2 pady przynajmniej... chciałem wydać tak maź 800zł. Myślicie, żeby dokładać do slima?

Pomijam to że PS3 ma być niedługo chyba przerobione i łatwo dostępne przez te cudowne pendrive... i też mnie korci z tego powodu...

19. zajcu

zajcu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    zakup

Mozecie mi coś polecić jeśli chodzi o zakup? Nie bede sie łączył z internetem na 100% i mam zamiar tylko na "kopiach zapasowych" grać. Proszę o parę wskazówek co kupić żeby można było przerobic, czy już jest możliwość przerobienia Slima czy raczej coś starszego. Przy zakupie na co patrzeć? Z góry dziękuję

20. cysio92

cysio92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    juz jest mozliwosc przerobienia slima ale jak masz grac na singiel player to lepjej kup sobie zbanowana konsole sa duzo tansze

21. zajcu

zajcu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    dzięki za info

Wczytywanie...

Poleć forum