1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox slim e71

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bzyk144, Sierpień 30, 2012.

1. Bzyk144

Bzyk144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    sciągłem ten plik xbox360 | Files | BackCompat_11-2007.zip | Game Front wrzuciłem na pendrive podłączyłem podczas włączania do konsoli slim i wyświetlił się czarny ekran z napisem e71 zaświeciła się czerwona lampka. Przestraszyłem się i wyjąłem pendrive i załączyłem xboxa ponownie usunąłem z pendrive ten plik. Xbox normalnie się włączył z pendrive na wszelki wypadek jeszcze sformatowałem dysk. Czy to coś poważnego ? I na ile jest gwarancja na xboxa bo mówią ze 2 lata a inni 1 rok.

Przeczytałem że E71: Błąd Dashboard - błąd w Xam.xex: prawdopodobnie błąd aktualizacji dashboard, Sprawdź poniżej w "Kody Resetuj Konsole" instrukcji. Jeśli to nie działa nie ma innego rozwiązania i konsola musi zostać odesłana do państwa członkowskiego w celu naprawy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ten plik tak robi na niektórych konsolach. Nie martw się, twoja konsola jest sprawna. Tylko nie udało jej się uruchomić tamtego pliku z pendrive.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum