1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox SLim głosność czy ktoś mogłby nagrać dźwięk pracy konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez rafcio007, Sierpień 30, 2011.

1. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    Witam, czy ktoś mógłby nagrac dźwięk pracy konsoli w spoczynku i w stresie? Chodzi mi o głośność głownie zasilacza. Dziekuje bardzo :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zasilacz proszę ciebie to ma prawo w slimie pukać itp to jest normalne pozatym jak konsula głośniej działa to raczej objaw tego ze zakurzyla się Pozdro

4. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    mój slim jest bezgłośny ;) a zasilać po 2h grania wyje jak jasper na pełnych obrotach także jest jeszcze znośnie

5. Minion0PL

Minion0PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Jak zainstalujesz grę na dysku to żadnego, nawet najmniejszego szumu nie słychać. A tak to czasami coś się usłyszy. Nie wiem dlaczego, ale jak grałem w Alana Wake'a to konsola coś dużo głośniej mi chodziła.

6. Klary

Klary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi Przy gta IV tak troche jak pszczoła ;d a tak to normalnie

7. mateuszx20

mateuszx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    U mnie trochę szumi. Mniej więcej tak- Szzzzszzzzssszzzzzz. A potem to nawet tak- SZZSSsssZSSZsszzZSRR.

A tak na serio to co Ci to da, że ktoś nagra dźwięk konsoli? Jak przyciszysz będzie cichy, jak pogłośnisz będzie głośny, złotego środka nigdy nie znajdziesz.
    Chyba, że zależy Ci na tym jakiego rodzaju to dźwięk- syczenie, buczenie, brzęczenie itp, ale to już jakaś fanaberia ;). Powiem tylko tyle, że Slim jest o wiele cichszy od Fata, zarówno podczas grania z płyty jak i dysku.

8. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Jak ktos Ci nagra taki dzwiek to nie bedzie wcale miarodajne. Najlepiej idz do kogos kto ma slima i sprawdz sam.

9. kopecioch90

kopecioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy tak trudno uzyc youtube.com i wpisac xbox 360 noise ?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

10. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    wiesz wpisywałem i szukałem nie jest to trudne, chodzi o to że już raz wymieniany miałem zasilacz od MS, a wtedy większość pisała ludzi że zasilacz tak działa i gówno prawda, był za głośny i wadliwy, i nie są to wcale fanaberie, tylko większość myśli, że zasilacz tak działa i już, owszem wiem że nie będzie cicho itd, ale ma nie być głośno, nawet podczas obciążenia, no nic, dam znac jak wpadnie kumpel ze slimem podłaczymy konsole i porównamy.

Wczytywanie...

Poleć forum