1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox slim + hdd ze starej konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wojtek31, Grudzień 22, 2011.

1. wojtek31

wojtek31 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chełm Śląski
    Witajcie.
    Jak w temacie, zakupiłem już slima bez dysku z pamięcią 4Gb, wyjąłem ze starego arcade twardziela (20gb), rozebrałem z obudowy i wsadziłem do slima.
    Wszystko ok, formatuje się normalnie, gra kopiuje się normalnie (raz wyskoczył błąd odczytu z płyty), ale po krótkim czasie hdd powoduje zwiechę slima i po ponownym uruchomieniu mam e68 albo e69 w zależności co się wyświetli. Po wyjęciu twardziela jak ręką odjął.
    Reasumując sądzę że nie moge używać ze slimką tego hdd? Czy wiecie może jakiego producenta dyski są wrzucane do slimów i czy to ma znaczenie?
    Druga sprawa, mam w domu również hdd 120 gb tylko na pewno nie jest to bevs tylko jakaś inna firma. Czy dam radę z tym dyskiem?
    Jest jakiś prosty sposób na sformatowanie go do systemu plików xboxa?
    Czy jest szansa że ten dysk zadziała ze slimem? Czy pozostaje zakup nowego hdd dedykowanego do slima?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    to dysk ma bat sektory albo uszkodzony jest

4. kikoo83

kikoo83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Sl
    dysk

kup na allegro ja kupilem i mi smiga a konsola go widzi jako oryginalny 250 kosztowal chyba ze 140 zl

5. kamile1

kamile1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeszcze 1,5 miesiąca temu za 160zł 250GB by kupił, teraz za taką cenę 120 jest trudno dostać (na allegro najtańsze na chwilę obecną 170+przesyłka). Sam żałuję, że nie kupiłem wcześniej, teraz trzeba czekać do marca jakoś, bo podobno ceny dysków mają spaść. Jak się mylę to poprawcie, ale bez bicia ;P.

6. danyd2

danyd2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli nie musisz pilnie zafundować sobie nowego twardziela, wstrzymaj się z inwestycją. Chyba, że chcesz zostać oskubany...
    Być może obiło wam się o uszy, iż Tajlandia zmaga się z potężną powodzią. Dla branży PC ten azjatycki kraj, to prawdziwa kopalnia podzespołów - drugi na świecie producent dysków twardych. Największe zakłady stoją, są spore braki i w efekcie mamy już w tej chwili absurdalnie wysokie ceny.

7. kamile1

kamile1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    danyd2 dobrze prawi, jak możesz to wstrzymaj się z inwestycją do ~marca.

8. kikoo83

kikoo83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Sl
    macie racje sprawdzalem ceny wszystkich dyskow poszly w gore do pc nawet o 150 %

9. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ma sensu kupować oryginalnych dysków,szukaj 120gb wd1200bevs lub inne z serii,patrzyłem na allegro przez może tydzień/dwa i znalazłem za 58zł z przesyłką,sflashowałem hddhackr(poradnik na forum) i służył mi bardzo długo.

10. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    dyski tanie na allegro to naprawde trzeba mięć fart:)

11. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Koledzy mają racje,ostatnio rodzicom padł dysk w laptopie,chcieli kupić jakiś nowy z 250gb. Ale gdy zobaczyli ceny odrazu im się odechciało.Naszczęście mama znalazła gwarancje. Mówie wam jaka radość była na ich twarzach,gdy dysk przyszedł po prawie miesiącu wymieniony na nowy i nic nie zapłacili :)

12. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    ja mam pytanie z troche innej beczki,
    mam na kompie zapisany backup
    dysku w. bin ze zbanowanej konsoli
    zrobiony ktoryms z programow . i