1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox slim i format dysku zewnetrznego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skipline, Styczeń 26, 2011.

1. skipline

skipline Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem ze jak podlacze przez USB dysk zewnetrzny to bedzie widziec tylko 16 gb i teraz mam pytanie czy jak konsola przygotuje sobie miejsce na tym dysku po podlaczeniu to sformatuje mi caly dysk czy tylko te 16 gb..bo mam na nim mnostwo innych danych?prosze o szybko odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie da się sformatować "części dysku" przynajmniej tak mi się wydaje.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Sformatuje caly ale reszte bedziesz mogl wykorzystac

5. kuba295

kuba295 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legionowo
    1. Skonfugyruj dysk w x
    2. Podłącz do kompa i w opcjach folderów zaznacz wyświetlanie ukrytych plików.
    3. skopiuj folder xbox360 na kompa.
    4.Sformatuj dysk easusem na 2 partycje 20 lub 30gb fat 32 primary i reszta ntfs logical.
    5.Wrzuć na partycje fat32 folder xbox360.
    6.Graj i ciesz sie możliwością trzymania na dysku plików większych niż 4gb.

6. k111

k111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam dysk 640 GB pod usb, na nim sporo danych - więc Paragon Partition Manager wydzieliłem 18 GB partycję (bez utraty danych) podłaczyłem do xa, ale widziało to jako jeden dysk więc lipa. Wziąłem skonfiguruj - wyskoczył błąd. Jako ze miałem tam dużo danych format poprzez xboxa odpadał. Zrobiłem tak: z pendriva 8 GB na którym była gra (nojtag) przekopiowałem cały katalog Xbox360 na tą partycję 18 GB. Podłączyłem do xboxa, tam wybrałem skonfiguruj i po chwili wyskoczyło, że mogę używać tego dysku jako 9,5 GB.

Jestem początkującym użytkownikiem xboxa więc chciałem zapytać czy można to zrobić w jakiś prostszy sposób? I dlaczego z tych 18 GB z tej partycji dostępne jest tylko 9,5 GB? Gdzieś kiedyś widziałem informację na ten temat, ale przeszukałem forum i niestety nie mogę tego odnaleźć.

7. dziarkos13

dziarkos13 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Zgadzam się z poprzednikami.

Wczytywanie...

Poleć forum