1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slim i Natal a produkcja gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Enderius, Październik 26, 2010.

1. Enderius

Enderius Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak sądzicie czy przez premierę Slima i Natala będą przez dłuższy czas wydawane gry na X360 ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    gdzieś jakiś czas temu czytałem że ms nie wypuści nowej konsoli przez najbliższe 5 lat. Więc dopóki nie będzie nowego sprzętu nie ma co się obawiać. Osobiście obstawiam jakieś 3 lata choć moja konsolka pewnie tyle nie wytrzyma ;p. Natalka to tylko chęć sięgnięcia po część zysków jaki zgarnia wii przez niekonwencjonalne metody sterowania ;)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Też mi się tak wydaje że przez dłuższy czas nie będzie nowej konsoli.. Czemu ?
    Sony musi w końcu jakoś rozkręcić PS3, bo ma z nią tylko straty (więcej osób ma X360 czy tam Wii itp itd). Więc przypuszczam że nie pójdą w kierunku nowej konsolki tylko może w nowy design.
    Tak samo jak X360. Sprzedaż X'ów idzie dobrze więc nie widzę też powodu dla którego M$ miałby całkowicie porzucić projekt spod znaku X. I przerzucić się na całkiem nową konsole.

A kinect jest odpowiedzią na PS3 move stick (czy jak to się tam zwie) no i uderzenie w Japonie i te kraje bo tam popularny jest Wii. Bo przecież graficznie Wii nie może stanąć obok PS3 czy X360..
    Dlatego wydaje mi się że Sony i M$ za wszelką cenę chcą przeskoczyć Ninitendo.. I dlatego wprowadzają nowe rzeczy do swoich konsol. Co jak wspomniałem w ogóle nie sugeruje całkowitej zmiany konsol (na 4 generacje konsol? za wcześnie).

Wczytywanie...

Poleć forum