1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slim, kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Baqu, Luty 24, 2013.

1. Baqu

Baqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,

Nie dawno kupiłem slima 250gb z przeróbką lt 3.0 i mam kilka pytań

Gdy odtwarzam grę z dysku (Far Cry 3) to gdy przyłożę rękę w miejsce gdzie znajduję się płyta (po zamknięciu tacki) to czuć drgania tak jakby płyta się kręciła, natomiast przy odtwarzaniu Gta 4 nie ma czegoś takiego, zero drgań. Przy odtwarzaniu z dysku farcry'a stosuje trik z mp3, bo inaczej wywala błąd autoryzacji, przy gta 4 tego nie stosuje, bo nie wywala.

Co do tych drgań to normalne? Nie powinno wtedy już czytać gry z dysku? no chyba że te drgania to od konsoli, ale przy gta tego nie ma

Oczywiście przy graniu z dysku napęd już nie klekocze co jakiś czas, tylko na początku (chyba chodzi o wykrycie płyty)

Gry kupuje od gościa, ale z tego co wiem to nie nagrywa ich ihasem, ale są one na płytach omega.

Dzięki z góry za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    to jest normalne , nawet przy orginałach tak jest jak z dysku grasz , bo płyta na początku musi się wczytać a potem idzie gra z dysku

4. Baqu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aha czyli to zależy od gry, bo te drgania w farcry są nawet po kilkunastu minutach i wnioskuje, że wtedy cały czas płyta pracuje

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Xbox Slim, kilka pytań

Bo FC3 to xgd3 a gta 4 to xgd2

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

6. bywaniewasko

bywaniewasko Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie ma to jak kupywac kopie gier jeszcze nagrane zwykla nagrywarka ile od cb bierze za gre ? jeszcze na omegach gdzie na allegro wychodzi 18,99 zł za 10 plyt z przesylka... chlopie sam rob sobie kopie zapasowe swoich oryginalow

7. Baqu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    15 zł, oczywiście moglbym sobie kupić ihasa poczytać o nagrywaniu i działać, ale konsole mam od 2 tygodni, więc się na razie jaram graniem :d ?wiecie o co chodzi :) wracając do tematu te drgania cały czas to normalne przy farcry 3?

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Już Ci napisałem że tak ... Bo Far Cry 3 to gra w formacie XGD3, dlatego co jakiś czas doczytuje z płyty i to normalne, a GTA IV to gra XGD2.

9. Baqu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki robi i reszcie za szybkie odpowiedzi, temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum