1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox slim Lite-On 9504 LT+ v1.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ilo, Czerwiec 11, 2011.

1. ilo

ilo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam takie pytanie czy moge wgrywac kazda aktualizacje jaka wychodzi z nowa gra bez utraty przerobki , tak jak to sie dzieje w przypadku gdy podlaczymy konsole do internetu i sciagniemy aktualizacje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Gry z najnowszym dashem mają wychodzić (podobno) dopiero od września.

4. ilo

ilo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli na razie mozna wgrywac te aktualizjace z gier bez utraty przerobki ? ( wiem ze wtedy nei mozna grac w gry z ap 2.5 tylko po spathowaniu ) a jak rozpoznac ze wgrywa sie nowy dash z gry ? ;p

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A działają ci wszystkie gry? bo jak tak to znaczy, że nie trzeba nic aktualizować. I raz zaktualizowana konsola z płyty nie będzie o to pytała później bo jest to proces jednorazowy i nieodwracalny.

6. ilo

ilo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dopiero dzis przerobilem konsole slimka wgral mi gosciu LT+v1.0 ( bo chyba tylko taka jest :p ) ... wlaczylem nowego "mortala kombata " i zaktualizowalo mi konsole ... potem fable 3 juz nie uruchomilem (wiadomo dlaczego ) ale mortal dziala normalnie i inne gry tez oczywiscie bez ap2.5

PS KONSOLA NIGY NIE BYLA PODŁĄCZONA DO INTERNETU

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Mortal Kombat zaktualizował ci dash do 12625 czyli jest dobrze (zawsze możesz sprawdzić jaką masz wersje wchodząc w Ustawienia konsoli -> Dane systemowe).

8. ilo

ilo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli przy kolejnych nowych grach nie powinno mnie prosic o aktualke a jak poprosi tzn ze wyszedl dash i strace przerobke czy jak mam to rozumiec ? ;)

9. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gosciu zadna gra która jest obecnie na xboxa nie poprosi cie o aktualizacje dasha.. masz najnowszego dasha ktory jest dołączany do gier. owszem jest nowszy dash ale jego mozna zainstalowac samemu przez pendrive badz przez xbox live gdyz zadna gra go jeszcze nie zawiera. Na jesien najwieksze tytuly beda go posiadaly dopiero ale do tego czasu z pewnoscia wyjdzie nowy firmware do napędów. A co do fable nie dziala ci bo nie masz pewnie dogranego patcha ap 2.5. przepusc przez abgx jesli mam racja to utworz obraz z nagranej plyty przepusc abgx on sam dogra ci patcha i wypal jeszcze raz..

Pomoglem, podziekuj PEACE

10. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie tak.

11. ilo

ilo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki pomogles :) ale co do tego ap2.5 to wiem o co biega :p to nie bylo moim pytaniem ale dzieki za wyjasnienie :) pozdro

12. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
Wczytywanie...

Poleć forum