1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slim natychmiast się wyłącza.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czarek Czarnota, Maj 17, 2014.

1. Czarek Czarnota

Czarek Czarnota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra... Zaczęło się od tego, że konsola mi się wyłączyła pare minut po włączeniu po kilkudniowej przerwie i kiedy ją włączyłem pochodziła niecała minutę i znów się wyłaczyła... włączyłem jeszcze kilka razy i wkońcu konsola zaczęła się włączać na 2 sekundy(tylko się zielona dioda zaświeciła i odrazu gasła), a w ostateczności tylko piknięcie i nic więcej, nawet dioda się już nie zapalała. Sprawdziłem starą konsole z RRODEM czy zasilacz sprawny ale okazuje się, że tak. Problem pojawia się z dyskiem, bez dysku, z płytą, bez płyty itp... no poprostu caały czas. Z braku czasu nie mogłem się tym zająć wcześniej ale dziś włączam konsolę i też podziałała z minute/dwie i się wyłączyła i potem już tylko przy właczaniu było piknięcie i zielona dioda, a jak cisnąłem dalej to znów tylko piknięcie. Jeszcze jakiś czas temu już po tej usterce raz ją włączyłem i kilka godzin grałem w GTA 5. Ale potem wyłaczyłem i problem się powtarzał. Bardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    ja bym zaczął od sprawdzenia modułu rf i taśmy bo skoro pika to pewnie masz slima

4. Czarek Czarnota

Czarek Czarnota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak mam slim. Przepraszam ale nie do końca sie obeznaje, mógłbyś wyjaśnić czym jest moduł rf i taśma? Dziś go chyba będę rozbierać żeby sprawdzić to co mówisz... Bo swoją drogą tak się na dishonored i thiefa napaliłem, że aż mam ochotę przy tym grzebać.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Lepiej zostaw, daj to komus. Jedno jest pewne problem będzie lezec w zwarciu na mobo. Rozbierzesz uszkodzisz taśmę i bedzie jeszcze girzej

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum