1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox slim overheating?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michalziom29, Kwiecień 16, 2011.

1. michalziom29

michalziom29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam. caly czasz mysle czy kupic ps3 czy xbox. ale podobno xbox slim juz nie ma tego problemu. moj kolega jakos ma 5 lat xbox i nic mu sie nie dzeje, a podobo 40 % xbox na calym swiecie sie psuja. jakies sugestie? :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal30.03

michal30.03 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Dooobra, 1 pytanie, chcesz piracić? 2. Chcesz grać na mp? 3. Wolisz move czy kinceta?
    Co do życia xboxów to o to się nie martw. Slim i japser (2009) występowanie rrodów spadła. Wyjątki tylko mają roda, ale to przez złe używanie (w ciasnych miejscach się przegrzewa bo nie ma ujścia powietrza, więc nie ma co się dziwić). Jedynym problemem xboxa może sprawić napęd, po jakimś czasie laser idzie do wymiany, ale problem rozwiązuje dysk. Polecam xboxa, ma wszystko co ps3 a nawet lepsze i to w przystępnej cenie.

5. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tutaj większość osób ci powie że xbox, napisz na forum ps3 to cie napiszą że lepiej plejke - proste

6. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Te 40% jak podałeś to xboxy starego typu, które miały problemy z chłodzeniem. Mam slima od pewnego czasu i nie oszczędzam go, mimo to nie zauważyłem problemów z podwyższoną temperaturą. Jednak ekspertem nie jestem, niech się wypowie ktoś o większym doświadczeniu.

7. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Awaryjnosc slimow spadla do 1% te 40% liczy sie pierwszych modeli zwanych Xenon

8. michalziom29

michalziom29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzieki wszyskim.. chodzi mi o to ze ps3 podobno chodzi bardzo dlugo..a xbox pograsz 4-6 godzin i sie przegrzewa ..prawda? bo w irlandi xbox slim 4gb= 200 euro czyli 800ZŁ a ps3 120 gb= 300 EURO czyli 1200 ZL :)

9. BogdanROX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja slimem gram czasami po 10h dziennie i żadnego przegrzewania. Xbox slima 250gb za 1200zł z 2 grami w zestawie kupiłem. Popatrz na allegro, bardziej się opłaca w Polsce kupić skoro takiej różnicy w cenie nie ma. Dzięki temu nie będziesz miał problemów z innym zasilaniem i gwarancją. Na początku chciałem w Niemczech kupić jak byłem na miejscu ale nie opłacało się.

10. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Tylko ze na PS3 masz rok gwarancji, na slima 2 lata a na jaspera 3 lata i akurat PS3 slim jest bardziej awaryjny od Xboxa slima (jedyna roznica to kolor zolty zamiast czerwonego :))

11. BogdanROX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A na slima nie jest przypadkiem 3 lata gwarancji microsoftu, pierwszy rok jeszcze jest na gwarancji sklepu ?

12. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Zalezy od sklepu, w jednym to nawet 5 lat jest (2 lata producenta + 3 lata ze sklepu) Standardowo jest 2 lata gwarancji a w jasperach czy starszych jest jeszcze dodatkowo rok gwarancji na samego RROD'a.W slimie natomiast rrod nie wystepuje takze jest "tylko" 2 lata gwarancji

13. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A co do tej ceny 200Euro nie opyla się w ogóle kupować, w Polsce kupisz poniżej 700zł.

14. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli chodzi o gwarancję slimów, to jest 12 miesięcy i 36 miesięcy na RROD

Wczytywanie...

Poleć forum