1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox SLIM po drillu - wiesza konsole

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VerbatimekPL, Styczeń 16, 2013.

1. VerbatimekPL

VerbatimekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam dziwny problem, konsolka była drillowana na początku grudnia, wszystko śmigało jak należy, żadnych problemów z odczytem, napędem. Niestety od jakiegoś czasu konsola wariuję, po ok. 20 minutach grania zaczyna krzaczyć się grafika i wiesza konsolę. Pomaga jedynie odłączenie od prądu, jeśli chodzi o odczyt to nadal nie ma żadnego problemu także nie wygląda mi to na bad drill'a. Nadmienię, że problem zaczął się po serii problemów z prądem w całym mieście, po kilka razy dziennie zanikał prąd, ale zaledwie na sekundę, na tyle krótko, że niektóre sprzętu nawet nie zdążyły się wyłączyć. Czy to mogło coś spieprzyć w konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    oczywiscie ze mogło takie zaniki pradu sa najgorsze ;/ co innego jak wylacza i juz u nas tez tak kiedys migał prąd i spalil mi sie router;/

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    w najlepszym wypadku zimne luty pod gpu, w najgorszym GPU uszkodzone

5. VerbatimekPL

VerbatimekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy można ewidentnie stwierdzić, że jest to wina skoków napięcia i braku listwy przepięciowej? Pytam się ponieważ nie jest to moja konsola tylko klienta i mam niezły problem.

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    na pewno nie jest to wina skoków napięcia

Wczytywanie...

Poleć forum