1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slim po RGH, nie widzi oryginalnego dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Boloyang, Listopad 26, 2013.

1. Boloyang

Boloyang Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
    Witam,
    jakiś czas pożyczyłem bratu swojego Xboxa Slim po rgh, ostatnio brat odesłał mi go pocztą i okazało się, że xbox nie widzi dysku. Dysk firmowy wewnętrzny 250gb, zniknęły wszystkie gry, save'y i ślady po przeróbce (włącza się oryginalny dashboard). Sprawdzałem u kumpla, u niego również konsola nie widzi dysku, więc myślę że wskutek jakiegoś mechanicznego uszkodzenia w czasie transportu dysk uległ awarii. Ale do rzeczy, jako że na przerabianiu konsol praktycznie się nie znam, chciałbym dowiedzieć się, co powinienem teraz zrobić, aby na nowo cieszyć się sprzętem. Czy wystarczy, że kupię jakiś dysk zewnętrzny, a jeżeli tak to co na niego wgrać? RGH robił mi jeden z forumowiczów, także byłaby to moja pierwsza instalacja. Xell załącza się bez problemu. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jeżeli masz konsole jeszcze na gwarancji to możesz zadzwonić do MS i wysłać im sam dysk na wymianę jeżeli tylko on nie działa.
    Jeżeli jednak nie masz już supportu z MS, to kup dysk sata 2.5cala i wrzuć do konsoli, trzyma się goły bez obudowy. Problem solved

Co wgrać na nowy dysk ? Wszystko masz w punkcie 2.1 tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/

1 osoba to lubi.
  4. Boloyang

Boloyang Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
    Dzięki wielkie za szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum