1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox .slim .problem .hdmi

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez jakris77, Wrzesień 25, 2014.

1. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    witam mam problem z konsola xbox slim 2011 03 trynity .Podłączając do tv pod hdmi ,tv czuje ze jest sygnał lecz brak obrazu ,ale sytuacjia jest inna gdy ide do drugiego tv i niema najmniejszego problemu (tak jak by go nie było)konsole sprawdzałem na 4 tv na 2 działa na 2 nie
    wiem jedno kabel hdmi moge wykluczyc xbox one działa na tym kablu jak i na pozostałych .próbowałem restartu z pada rt+y .na niedziałających tv widac ze konsola sie włacza i mam do wyboru w tv np. hdmi 1 itd
    pytanie czy konsola jest uszkodzona?? skoro działa na starym lcd lg i nowym thomsonem led a nie działa na lg led roczny i panasonic plasma 1080p
    za wszelkie sugestie z góry dziekuje dodam iz av component działa bez problemu
    na innym tv zmieniałem rozdzielczosc na 1080i i nic nie pomogło
    również wyłaczyłem auto wykrywanie hdmi i bez zmian

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zresetuj ustawianie obrazu w konsoli albo pod drugim TV ustaw jakieś mniejsze np. 720p

Wczytywanie...

Poleć forum