1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX slim problem z obrazem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez freshx, Marzec 7, 2012.

1. freshx

freshx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, mam problem z moim xboxem slimem, mam wszystko podłączone itp. ale jak dochodzi do uruchomienia to świecą zielone lampki na zasilaczu i konsoli ale na tv brak obrazu, nie mam jak sprawdzić wejścia hdmi bo nie posiadam takowego kabla i telewizora więc wszystko idzie euro złączem [kupiłem też nowy kabel i nadal to samo]. Prosiłbym o pomoc odnośnie serwisów które by poradziły by sobie z tym problem i najlepiej jakby te serwisy były z wodzisławia śląskiego,rybnika lub jastrzębia zdroju, bo niestety ale jak wyślę na gwarancje do sklepu to znów mi się zepsuje zapewne po tygodniu [wysyłałem już 2 razy i za 2 razem wymienił niby konsolę ale widać znów fail jakiś a gwara kończy się za 2 miechy a ostatnia naprawa tyle trwała to się boję że jej nie odzyskam z powrotem za darmo...]. microsoft nie wchodzi w grę bo już raz wysłałem i odesłali konsolę że niby było w niej grzebane a miała mały uszczerbek z tyłu na obudowie. Z góry dzięki za pomoc! :smug:
    ps. konsola nie przerabiana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak masz gwarancje od ms to tam wysylasz do skutku... skończy się gwarancje i konsola na smietnik będzie wygląda na problem z gpu a tego nie zrobi żadny serwis

4. freshx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie, UP@ ale ja formalnie nie mam już gwarancji od ms, nawet jakbym miał [nie mam 100 procentowej pewności bo w poprzedniej przyczepili się do uszczerbka z tyłu obudowy..], a nie chce wysyłać na gwarancję bo boję się że koleś mnie wyrobi w balona i będzie kazał mi płacić za te pseudo naprawy, to nikt nie poradzi sobie z naprawą mojego xboxa prócz ms? bo coś mi się wierzyć nie chcę. Z góry dzięki za odpowiedzi w tym temacie.

5. Mumin_85

Mumin_85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jaka data produkcji ?

6. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A przełączasz pilotem do telewizora wyjście którym podłączyłeś konsolę? Jak podłączam moją na A/V to muszę zmienić pilotem właśnie na ten "tryb".

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To uwierz ;)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

8. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. freshx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mumin_85@ 24.09.2010 [to jest ta data jakby coś :p].
    Rainbowek@ mam ps3 i ps2 to jakbym miał nie wiedzieć o tym trybie? :tongue:
    ~akir@[ironia mode on] ahh, dużo wniosłeś do tematu, normalnie post roku!... [ironia mode off..].
    smrodek11@ jak odpalam konsolę to jest dźwięk odpalania tej konsoli, ale od telewizora brak.
    Z góry dzięki za wypowiadanie się w tym temacie i myślę że ktoś jeszcze pomoże.

10. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Uwalone hana. Tyle w temacie

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk

11. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hana/gpu żaden serwis tego nie zrobi poza tym od ms .

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oczywiscie ze robia... lecz kolega trafi gdzies gdzie wygrzeja, pozniej trafi na allegro jak uszkodzona.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

13. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Ręce opadaja....wal do szynabossa lub boby2pc

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk

14. freshx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki tutaj za pomoc już tutaj udzieloną, ile by kosztowała taka naprawa? i czy warto naprawiać tę konsolę, bo jeżeli piszecie że po jakimś czasie padnie na amen to może lepiej dam spokój i pozostanę przy swym ps3, jak podajecie mi nazwy do serwisów to prosiłbym o linki do nich jakbyście mogli dawać[tylko pierwszy chcę wiedzieć czy warto naprawiać...]. Z góry dzięki za odpisywanie w tym temacie i jeszcze raz za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum