1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox SLIM Problem z Zasilaczem. POMOCY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adikoss, Sierpień 8, 2010.

1. Adikoss

Adikoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa
    Witam
    Piszę tu do wszystkich użytkowników nowego Slima. Czy wasz zasilacz też chodzi głośniej od konsoli?? Ja myślałem że to normalne, dopóki nie przeczytałem tematu jednego z użytkowników Polygami że ma właśnie ten problem z nowym zasilaczem, pisał że na poprzednim (Miał wymianę konsoli w MS) wszystko chodziło cichutko, a teraz zasilacz chodzi głośniej niż konsola dokładnie tak samo jak u mnie. Powiedzcie mi co mam z tym zrobić zgłaszać do MS? Na razie wszystko działa i nie wiem co mam robić.

[YOUTUBE]lVJDuHWiUwo&feature=youtube_gdata[/YOUTUBE]

//HoFi: Świeżaki to nie miejsca dla usera z 64 postami na zakładanie tematu

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dzwoń do MS, ale nie wiem czy Ci wymienią bo zasilacz działa :)

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    powiedz ze zasilacz wyje i sie grzeje, musza wymienic.

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    u mnie zasilacza w jasperze nie słychać więc w slim powinno być tak samo albo i nawet lepiej dzwoń i na gwarancję bo jeszcze konsola przez niego siądzie .

6. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    tak jak by transforamtor brzęczał, dzwoń do M$ nic innego nie masz do wyboru

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Dziwne, w zasilaczu jest wiatrak?
    Nie powinien tak chodzić coś z nim jest, ale puki działa wątpię że przyjmą na gware

MS ściszyło konsole ale za to zasilacz jest głośny albo w tą albo w tamtą HAHA.
    Również w chłodzenie konsoli nie wierze... Jest 1 wiatrak co chłodzi CPU i GPU a reszta płyty głównej?
    W naszych konsolach przelatywało powietrze przez inne komponenty a teraz nie...

8. Always69

Always69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem muszą to przyjąć na gwarancji chyba że tak głośno wszystkie zasilacze w nowych konsolach działają.
    Ja miałem kiedyś tak z ładowarka do telefonu też tak głośno szumiała i padła po paru dniach.

9. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Albo poczekaj z tydzień i konsola non stop włączona i powinien ci paść wtedy ci na 100% przyjmą ..

10. Adikoss

Adikoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa
    Powiem tak, jest to bardzo dziwne żeby tak głośno chodził, można to porównać do głośności mojego starego Core( no Core chodził trochę głośniej :p), w którym jak na złość zasilacz był nie słychalny. Ktoś tu się pytał czy w zasilaczu są wiatraczki, tak są! Jutro zadzwonię do ms. Z tego co czytałem na zagranicznych forach to nie jest to odosobniiony przypadek, wiele osób się skarży na ten zasilacz, a ja już dawno pisałem jeszcze w recenzjach, unboxingach nowego slim że jego zasilacz jest głośny, lecz wtedy myślałem że tak ma być.

11. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Dziwne, pierwsze słyszę że wiatrak w zasilaczu od xboxa ponieważ mój chodzi ciichutko...
    Ja bym radził go wymienić gdyż jeżeli coś się popali to może polecieć na konsolę

12. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Wątpię żeby coś się stało z konsolą, jak by jakiś zgrzyt pojawił się w zasilaczu, zasilacz zapewne posiada bezpieczniki, albo konsola, chociaż różnie to bywa

13. mrVaders

mrVaders Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Głosny zasilacz w Xbox 360 Slim

Witam

Mam ten sam problem co poprzednicy. Kupiłem wczoraj nowego X-klocka w Media Markt i po podłączaniu go w domu pierwsze dwie konkluzje - konsolka cichutka że aż strach - zasilacz głośny jak suszarka mojej żony:D
    Poczytałem trochę forum i postanowiłem jak najszybciej coś z tym zrobić tj. "telefon do przyjaciela" (czyt., M$). Miałem szczęście bo odebrała jedyna kobieta nadziale Xboxa w centrum serwisowym w Irlandii:cool:
    Powiedziałem w czym tkwi problem a ona na to żeby reklamować w sklepie (potwierdziła, że zasilacz powinien być praktycznie nie słyszalny). Ja jej na to, że wolę reklamować u producenta więc powiedział OK.
    I tak w ten sposób mam dostać nowe zasilacz w ciągu tygodnia czasu. Czekam teraz na kuriera żeby zabrał ten głośny zasilacz i przywiózł nowy. Zobaczymy jak M$ wywiąże się z tego tematu.

Polecam wszystkim osobą, które mają taki problem od razu dzwonić do M$ i nie bawić się w zwroty w sklepie bo to na pewno zajmie więcej czasu niż wymian u "źródła".

Pozdr

14. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    ja,dzwoniłem do nich i wysłali mi nowy,ale było dużo oszustw i teraz trzeba wysyłać zasilacz do nich ,żeby wysłali nowy, od czego jest gwarancja, a co

Xbox Helpline (Polska): 00800 441 17 96 (połączenie bezpłatne z tel. stacjonarnego, nie dotyczy połączenia z tel. komórkowego), aby zarejestrować swoją konsolę X360 w celu aktywacji gwarancji (wymagane jest podanie numeru seryjnego konsoli) oraz zgłosić usterkę.

15. mrVaders

mrVaders Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    i jak się sprawuje ten nowy zasilacz bo słyszałem że niektórzy dostali takie, które są głośniejszy od poprzednika.

16. acero1964

acero1964 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kattowitz
    ja dostałem jeszcze głośniejszy... na szczęście kuzyn który miał niesłyszalny zasilacz zareklamował go i przysłali mu taki który był głośniejszy trochę od tego jego ale dużo cichszy niż oba moje, także mi go podarował.
    jednym słowem ŻENADA !!! a buc i cham na infolinii jak mu mówię grzecznie że przysłali jeszcze gorszy zasilacz stwierdził że nie może mi pomóc i że to jest koniec naszej rozmowy, jak chciałem kontakt do jego przełożonego to oczywiście się nie da. ale sprawy tak nie zostawię, będę ich męczyć zobaczymy co wyjdzie z tego.

17. slawek70

slawek70 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Kupiłem 5 miesięcy temu slima, na początku napęd strasznie głośno pracował, ale po 2-3 tygodniach się uspokoił i od tamtej pory jest wszystko ok.
    Może się dotarła:)

18. mrVaders

mrVaders Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    hmmm........ To już sam nie wiem czy go wysyłać czy nie ???? Ciekawi mnie to czy przysyłają przeważnie głośniejsze i czy jest to tylko przypadek pojedynczy.

Pozdr.

19. mrVaders

mrVaders Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    U mnie konsolka w zasadzie jest bezgłośna. Tylko ten zasilacz mnie martwi. Mam konsole dopiero od wczoraj i nie sam nie wiem co mam o tym sądzić.

20. slawek70

slawek70 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Nie wiem, może spróbuj postawić go w innej pozycji, pokombinuj

Wczytywanie...

Poleć forum