1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slim- Pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xkudlatyx, Kwiecień 8, 2012.

1. xkudlatyx

xkudlatyx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam kilka pytań w sprawie xboxa w wersji Slim.

1. Która wersje wybrać 250 GB czy 4 GB?

Sytuacja wygląda tak że posiadam w domu PS3 Slim 320 + move. Chce zostawić ps3 jako odtwarzacz BD a kupić Xbox + Kinect. I teraz dylemat czy wersja 250 GB czy 4 GB. Na PS3 grałem z płyty z jasnej przyczyny dysk w sumie w większości nie zapełniony. Mam w planach LT+ 3.0. Nie zamierzam wiele grać przez live. Jak będę chciał pograć przez internet to mam PS3.
    Czy wystarczy mi wersja 4GB + np pen 16 GB? Lepiej instalować czy grać z płyt?

2. Jeśli będę chciał dokupić dysk to lepiej wersja dedykowana czy oddzielnie dysk i obudowa dysku?

3. Czy na każdą wersje Xbox Slim 4, 250 moza wgrać LT+3.0?

4. Widziałem tutki, ale wymagają one lutowania a co za tym idzie utraty gwarancji, natomiast na allegro widziałem wersje z juz wgranym LT+ 3.0 i gwarancja MS. Wiec czy jedyna metodą jest metoda inwazyjna?

5.Jeśli chce nagrywać gry na dysk potrzebuje takiej nagrywarki? (NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 B iHAS 124 + NERO (2219520011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.)

6. Czy jeśli będzie sytuacja że nie będę miał wykupionego xbox live a konsola będzie po prostu podłaczona do internetu ( nie chodzi mi o granie ) to mogę dostać bana lub coś podobnego utrudniającego życie?

Na razie to chyba wszystko, z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    1. 250gb
    2. Od razu kupić 250gb, wyjdzie taniej
    3. Nie. Konsole wyprodukowane tylko do sierpnia 2011 są przerabialne.
    4 Nie ma takiej możliwości przerobiona konsoli równa się strata gwarancji.
    5.Tak, ale tylko do gier XGD3 (warto kupić!)
    6. Bana za lt 3.0 z tego co wiem to jeszcze nikt nie dostał...

4. xkudlatyx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A da się odróżnić jakoś te z przed sierpnia 2011 od tych po ? ( no oczywiście prócz daty)

5. mRb

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    najlepiej rozróżnić po dacie inaczej w sklepie tego nie zrobisz chyba, że będziesz rozbierał to po modelu napędu :D

6. xkudlatyx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. mRb

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Jeżeli piszą, że jest sprzed sierpnia to ok,ale warto jeszcze dopytać, żeby nie było rozczarowania. Różnią się tylko pojemnością...

Ja radził bym, żeby jednak kupić używkę w dobrym stanie bo i tak jak będziesz przerabiał to jak pisałem tracisz gwarancje a wyjdzie taniej za 1000 zł kupisz już xbox z kinectem

8. xkudlatyx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. mRb

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Niby wszystko się zgadza i plus, że nigdzie nie musisz latać z konsolą bo od razu masz przerobioną...

10. xkudlatyx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W sumie Jeśli oni zaoferują mi gwarancję i LT to jest dobrze. Ale jeśli wyjdzie na to że mam wybór albo LT albo gwarancja to lepsza twoja opcja. Ale strach trochę co ktoś z nią robił...

11. mRb

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Jeżeli wgrają Ci LT i dadzą Ci swoją gwarancje to jest do bardzo dobra oferta, ale jeżeli nie to zobacz tą aukcje lt z dyskiem Xbox 360 250gb+Kinect LT 3.0 Gratisy super prezent (2239692645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wczytywanie...

Poleć forum