1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox SLIM RGH 250 Gb 2 Pady, nowy dash , gwarancja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Robur21, Październik 23, 2013.

1. Robur21

Robur21 Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świecie
    witam
    chciał bym się dowiedzieć ile mogę żądać za moją Slimke z świeżym RGH - mam zamiar w listopadzie sprzedać ( zbieram na nextgena)

Slim Corona kupiona jako nowa na koniec grudnia 2012- jestem pierwszym i jedynym właścicielem

RGH robione w serwisie ok miesiąc temu + pisemna gwarancja -2 lata na RGH

najnowszy dash
    na dysku ok 30 gier ( gta v fifa saint row itd) - dysk wewnętrzny - 250Gb
    2 pady - 1 bezprzewodowy drugi na kablu ( prosił bym o cenę ile warte jest z jednym a ile z dwoma)
    nie przegrzewa się - wszysto śmiga idealnie nawet przy kilku godzinach grania

boot też super jak na slim - czasem pójdzie nawet w 10 sekund - zazwyczaj 30 - a jak ma focha to około 60 sekund

prosze o jakieś racjonalne ceny bo muszę wiedzieć ile zostało mi do dozbierania

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    na allegro z 2 padami to z 800-850zł powinieneś dostać.

4. Robur21

Robur21 Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świecie
    o dzięki za informacje , tak też myślałem że coś koło tego - jak ktoś będzie chętny pod koniec listopada to można śmiało pisać

Wczytywanie...

Poleć forum