1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox slim rrod 0012

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez minek95, Październik 14, 2014.

1. minek95

minek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema, ostatnio mój xbox złapał rrod odpalam wiatraki zaczynają głośno chodzić i wyskakuję czerwona dioda. Kod błedu to 0012, jak wyczytałem to trzeba zrobić rebaling. Ale to dojść droga sprawa i tu pytanie czy da radę jakoś samemu ją uratować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Wymienić pastę i sprawdzić.

Jak nie działa to sprzedac na części i kupić inna. I mówię tu poważnie, bo naprawiać nie ma co.

4. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Z tym że paste pod IHS tutaj trzeba próbować wymieniać, bo najprędzej tutaj będzie problem.

5. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    przeciez slimki nie maja czerwonych diud
    ewentualnie do piekarnika plyte na kilka minut na necie jest pokazane jak to zrobic i bedzie ok

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Stary opanuj sie....do piekarnika to kurczaka nie konsolke..

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  7. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Ty tak na poważnie?

8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Podeślę kilka z dziwnymi problemami ogarniesz rozumiem piekarnik z mordoru czy innego zakątka świata śródziemia??

Co do tematu jeśli nie czujesz się na siłach z wymianą pasty to oddaj do serwisu, co do pasty pod IHSem to do konkretnego serwisu co by nie uszkodzili proca.

9. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sposob dziala w 100% co mu zalezy sprawdzic jezeli konsola mu padla wystarczy tylko tranzystory zabezpieczyc folia aluminiowa i wlozyc plyte do piekarnika

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  11. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie żartuj sobie bo jeszcze tak zrobi i to Ty będziesz odpowiadał za zniszczenia po takim zabiegu nie wprowadzaj użytkownika w błąd. Nie pisz więcej takich pomysłów zachowaj je dla siebie.

2 użytkowników lubi ten post.
  12. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  13. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ty jesteś z Bonzo na "TY"... Daruj ostatni raz piszę.

1 osoba to lubi.
  14. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jakiego bonzo? podalem aby jeden ze sposobow nie chce nie musi go robic przeciez go nie zmuszam ani nikogo innego

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To nie troluj na forum. Twoj pomysł z idiotyczny

16. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ale czemu idiotyczny bo wy macie serwisy naprawy konsol zeby ktos nie mogl sprobowac w domu? to jest tylko porada kazdy ma swoje zdanie nikt tu nikogo nie zmusza a tylko wyraza swoja opinie nikt nie musi sie zgadzac z moja tak jak ja nie musze sie zgadzac z wasza ?

17. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    0012 nie jest z złej wentylacji i slimy by taki rrod miały? pasta nie wymaga tam wymiany. Mnie ciekawi czy to pójdzie po wymianie pasty.

18. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Porada powinna być dawna jeśli ktoś ma pojęcie w temacie. Ty go nie masz, twoja porada to zniszczenie konsoli... Zachowaj to dla siebie lub opowiadaj swoim kolegą na podwórku.

19. ShiLLe

ShiLLe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Koleś może robi w jakimś stopniu z siebie błazna ale też ma trochę racji.
    Piekarnikiem można naprawdę załatwić wiele rzeczy, sam z ciekawości wsadziłem stare już karty GF 7600 gt i 8800gs i po dobrze dobranej temperaturze i czasie można naprawić tym sposobem zimne luty.
    Na dzień dzisiejszy gdyby coś w moim xboxie by padło to też bym spróbował tej metody bo niestety nie jest już to najnowsza generacja, a za profesjonalne usługi, które kosztują kolo 150 zł bym nie zapłacił bo mój xbox swoje już przeszedł i jego los mi już jest obojętny, ale zawsze praktycznie zerowym kosztem można jeszcze przywrócić go do życia, bo jednak zawsze lepiej mieć, niż nie.
    Wiec teksty o kompletnym zniszczeniu konsoli takim sposobem w mojej opinii są dziwne, ale faktycznie przy takim sposobie balansuje się na krawędzi.
    Jestem pewien, że wiele "profesjonalnych" serwisantów używa tej metody czytając o późniejszej żywotności takiego sprzętu, która może trwać dzień, tydzień ale i nawet przetrzymać jeszcze parę czy nawet kilka lat.

Edit/ Oczywiście nikogo nie zachęcam do próbowania, sam testowałem na starych, popsutych już sprzętach z samej ciekawości, ale zawsze można potraktować tą metodę jako ostatnią deskę ratunku, no i oczywiście dobrać odpowiednią temperaturę i czas bo tutaj jedna sekunda może albo tchnąć trochę życia w sprzęt albo popsuć go kompletnie.

20. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Up:
    No jak masz fata to jak padnie to mozesz walic go do pieca, no ale bez przesady zeby slimke z roku produkcji od 2010 wrzucac do piekarnika...

21. ShiLLe

ShiLLe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam jaspera z 2009, więc dla mnie żadna różnica jeśli coś jest już po gwarancji, pisałem też że to w sumie ostateczność.
    Wydaje mi się, że twórcy tematu jeszcze zależy żeby sobie pograć wiec nie usiłuje poprzeć na siłę ziomeczka imieniem paradox2604 próbując powiedzieć, że to jedyny słuszny sposób i co mu szkodzi, a jedynie piszę, że faktycznie takie coś jest możliwe szczególnie że pytał się o domowy sposób na reballing.
    Lepiej żeby wiedział, że coś takiego istnieje i jak stwierdzi, że już faktycznie nie ma niczego do stracenia bo konsola i tak by stała i się kurzyła to zawsze może to tam kiedyś spróbować, nawet z czystej ciekawości.

Wczytywanie...

Poleć forum