1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox slim rrod

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hozi20, Grudzień 17, 2012.

1. hozi20

hozi20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wybaczcie mi ale to mój pierwszy post nigdzie nie mogłem znaleźć podobnego problemu jeśli mój post narusza zasady tego forum proszę moderatora o usunięcie go jednak będę wdzięczny za jaką kolwiek pomoc
    zwracam się z prośbą do ludzi znających temat od nośnie konsoli, przechodząc do rzeczy moja konsola to Xbox slim po dotknięciu przycisku power dioda zaświeca się na zielono a po 10 sekundach zaczyna mrugać na przemian z zieloną i diody które zazwyczaj świecą a później po kolei na około przycisku gasną wo gule się nie zaświecają.
    Nie ma obrazu na tv od momentu startu konsoli. zasilacz sprawny wszystkie kable sprawne bo sprawdzałem na innej konsoli i co ciekawe zauważyłem że w momencie gdy dioda mruga na przemian z zieloną i wcisnę przycisk od szukania pada to go wyszukuje i zapala się prawidłowo zielona dioda oprócz tego gdy włączam konsole i całe czas dotykam przycisku power zaświecają się diody zielone na około i po kolei gasną ale obraz i tak się nie pokazuje i ponownie zaczyna mrugać czerwona dioda a i konsola ma flash LT+3,0 i proszę nie pisać zbędnych informacji typu od dej na gwarancję bo gwarancji już niema interesują mnie same konkrety Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Xbox slim rrod

Uszkodza pamiec nand jewli mgaa naprzemian gora dol, i srodkowa czerwona zieleń

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaka płyta główna w tej slim'ce? albo jaka data produkcji jak można spytać??

5. hozi20

hozi20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to znaczy jest tak gdy włączam konsole normalnie jak dotknę i puszczę to zaświeca się zielona dioda w środku i po 10 sekundach zaczyna mrugać czerwona i zielona na przemian a diody na około się nie zaświecają tak jak powinno być,
    natomiast jak dotknę przycisku power i cały czas dotykam palcem w momencie startu zaświecają się wszystkie diody na zielono wokół guzika i tak jak powinno być po kolei gasną i po chwili znowu zaczyna mrugać na czerwono i zielono środkowa dioda
    bardzo proszę czytać ze zrozumieniem data konsoli 18-04-2011 a jak sprawdzić jaka płyta jest w slimce poczym rozpoznać jeśli można prosić o jakiś link do strony gdzieto można zrobić chyba że jest jak przy arkade można rozpoznać po gnieżdzie zasilania

aha i jeszcze jedno o czym zapomniałem napisać konsola normalnie wyszuka i widzi pada tacka napędu normalnie pracuje czyli wysuwa i wsuwa się normalnie niby z tą diodą to że konsola się przegrzewa ale wymieniłem paste dałem zelmana wiatrak pracuje normalnie nie wchodzi na wysokie obroty

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    edytuj posty a nie pisz jeden pod drugim.
    Do rzeczy: pytałem jaka płyta z ciekawości, bo ja też mam slimkę z lipca 2011,
    ja nie umiem Ci pomóc z tym problemem, może ktoś mądrzejszy się wypowie
    a płytę masz TRINITY, sprawdzić to możesz po poborze prądu na tylnej naklejce,
    jak pisze 10,83A - to płyta TRINITY,
    a jak 9,7A to CORONA.

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Xbox slim rrod

Choinka to uszkodzony lub błędny kV. Konsola do odratowania, pod warunkiem że rgh zrobisz.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

8. hozi20

hozi20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przepraszam za pewne błędy ale to mój pierwszy raz na jakim kolwiek forum więc proszę o wyrozumiałość a odpowiadając na pytanie to płyta trinity 10,83A

Wczytywanie...

Poleć forum