1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox slim sam się włącza i wyłącza

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez minek95, Październik 7, 2014.

1. minek95

minek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Kupiłem xboxa slim 250 GB już na początku się zdziwiłem bo nie było zasilacza w zestawie ale to raczej moja wina bo o to nie spytałem. Podłączyłem więc pod zasilacz od drugiego slima i jak wcisnąłem wtyczkę do kontaktu xbox sam się włączyć i za 1 sec wyłączał i tak cały czas... Przycisk od cd nie reaguję a na ekranie nie ma obrazu!

2. Lotnik421 Xbox One

3. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To znaczy ,że jest uszkodzony.

4. minek95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Teraz jakimś cudem odpaliła i jest obraz. Ale przycisk od tacki nie reaguję nadal...

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Rozbierz i sprawdz taśmę od panelu przedniego.

6. minek95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nom zrobiłem to nie widzę uszkodzenia ale ewidentnie tu leży właśnie wina... Kupiłem już nową ugadałem się ze sprzedającym że zapłaci za niego

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Szkoda że go już rozebrałeś bo jak dla mnie to sprzedający chce Ci wcisnąć bubla i ja oddał bym mu z miejsca tą konsole bo nie wiadomo co z nią jest...
    To że konsola sama się włącza i wyłącza i że nie ma obrazu nie jest prawidłowym działaniem sprzętu więc coś w niej musi być nie tak.
    Tasiemka także sama się nie przerywa - więc konsola musiała być rozkręcana, naprawiana lub nie wieadomo co było z nią robione i przez kogo, druga sprawa że to także nie musi być przerwana tasiemka tylko może być coś nie tak z napędem (elektronika lub źle wgrany flash o ile to model flashowalny).
    Owszem teraz konsola Ci działa ale co będzie za kilka dni, czy tygodni tego już nie możesz być pewien czy usterka znów nie wróci.
    Daj znać jak z tą tasiemką jak już ją wymienisz...

8. minek95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wymieniłem. I teraz wg nie działa... Coś musiałem zwalić z pada odpala

Wczytywanie...

Poleć forum